Tırnak dönüşümü viral oldu, 350 bin kişi bu anı izledi

Daha çok yaptıkları tırnak sanatıyla gündeme gelen Nail Sunny instagram hesabı, bu kez oldukça tahrip olmuş ayak tırnağının dönüşümüyle konuşulmaya başlandı. Tırnak teknisyeni videoda, tahrip olmuş tırnaktan önce katikülleri temizleyip tırnağı yumuşatıyor sonrasında ise ölü deriyi temizliyor. Tırnağa pembe bir jel koyan teknisyen tınağa şekil verip pürüzsüz bir görünüm elde ediyor. Ve mucizevi dönüşümü tamamlamadan önce, güzellik uzmanı ayak tırnaklarının üzerini süsleyip son rötuşları yapıyor.

350 binden fazla yorum yapılan video klibe, beğenen ve beğenmeyen kişiler karşılıklı olarak yorum yaptılar. Birçok kişi videoyu inanılmaz ve şaşırtıcı bulurken, bazı kişiler tırnağın mantarlı olduğunu söyleyip, 'birçok insan bu salona geliyor ve bu aletler kullanılıyor. Hastalıklı tırnağa estetik bir görünüm vermeye çalışıyorsunuz. Umarız salonda bir dermatolog vardır' diye görüş bildirdiler.

  • Güncel 06 Haziran 2018 07:42
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Tırnak dönüşümü viral oldu, 350 bin kişi bu anı izledi videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro