Timsaha yem olmamak için mücadele eden farenin zor anları

Sosyal medyada yayılan bir görüntü büyük tepki topladı. ABD'nin Wisconsin eyaletinde bulunan bir hayvanat bahçesinde çekilen görüntü büyük yankı uyandırdı. Bir hayvanat bahçesinde bulunan albino cinsi timsahın rutin beslenmesi seasında ilginç görüntüler yaşandı. Timsahın bulunduğu havuza atılan canlı bir fare, timsaha yem olmamak için adeta çırpınıyor. Ancak görevliler her seferinde kurtulan fareyi timsahın yemesi için uygun bir yere itiyor. Ziyaretçiler tarafından kaydedilen bu görüntü büyük tepki topladı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

  • Hayvan Videoları 21 Mayıs 2018 09:00
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Timsaha yem olmamak için mücadele eden farenin zor anları videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro