The Flash 4. sezon ne zaman başlayacak?

En efsane çizgi romanlarının arasında yerini almayı başaran Flash, TV ekranlarında da aynı başarıyı sürdürmeye devam ediyor. 4. sezon onayını alan Flash ne zaman başlayacak?

The Flash 4. sezon ne zaman başlayacak?

Son dönemde kaliteli diziler denilince akla gelen yapımlardan biri olan, zamanının en efsane çizgi romanları arasında yer alan Flash geliyor. Konusu ile sezon bağlantılarını son derece iyi sağlayan yapım adeta izleyicilerini büyülüyor. The CW kanalının bir anda vazgeçilmez dizisi haline gelenThe Flash' ilk olarak Arrow dizisinde tanımıştık. 3. sezon finalini gerçekleştiren The Flash 4. sezon onayını kanaldan aldı ve yapılan resmi açıklamaya göre; dizi 3 Ekim 2017 tarihinde4. sezonu başlatacağını bildirdi.

The Flash 4. sezon ne zaman başlayacak?

Konusu Hakkında Kısa Bilgi

S.T.A.R. Labs’in Partikül Hızlandırıcı deneyinin kontrolden çıkmasıyla yaşanan patlamadan etkilenen Barry Allen, komada kaldığı uzun sürenin ardından kendine geldiğinde karın kası yaptığını ve süper hız gücü kazandığını keşfediyor ki, hızından ziyade yatarak karın kası yapmasını daha çok kıskandığımı söylemem gerekiyor. Güçlerini keşfetme, test etme ve patlama sonucu ortaya çıkan Meta-Human’ları avlama konusunda da S.T.A.R. Labs’ten Dr. Harrison Wells, Cisco Ramon ve Dr. Caitlin Snow da kendisine yardım ediyorlar.

The Flash 4. sezon ne zaman başlayacak?

Birinci sezonda annesinin ölümünü incelemek isteyen karakterimiz birçok nedenden dolayı bunu yapamadı.

The Flash 4. sezon ne zaman başlayacak?

İkinci sezonda babasının ölümünden sonra annesinin ölümünü araştırdı ancak yine birkaç güç tarafından engellendi.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro