eposta yazdır zoom+ zoom-

Teröristler, bebekleri Avrupa'ya satıyormuş

Teröristler, bebekleri Avrupa'ya satıyormuş

Güvenlik kaynaklarından edinilen bilgilere göre, 24 Eylül 2018  tarihinde güvenlik güçlerine teslim olan bir kadın teröristin kan donduran  ifadesi, PKK/PYD'nin bebeklere bile göz diken kirli yüzünü ortaya çıkardı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 12-10-2018 19:07 - Güncelleme: 13-10-2018 00:58

Güvenlik güçlerine teslim olan bölücü terör örgütü PKK/PYD mensubu bir kadın terörist, ifadesinde Suriye'de terör örgütü tarafından kullanılan bir hastanede başka bir teröristin tecavüzü sonucu hamile kaldığını, doğan bebeğine örgüt tarafından Avrupa'da satılmak üzere el konulduğunu anlattı.

İfadesinde Suriye'de terör örgütü tarafından kullanılan bir hastanede  E.A. isminde diğer bir teröristin kendisine tecavüz ettiğini ve bunun üzerine  hamile kaldığını aktaran kadın terörist, doğum için Eylül 2017'de bölgede bir  başka hastaneye gönderildiğini ve doğum yaptığını anlattı.

Kadın terörist, örgütün doğan çocuğa Avrupa'da satmak üzere el  koyduğunu belirtti. Kendi çocuğuyla beraber birçok çocuğun da Avrupa'da satıldığını ifade  eden terörist, olay sonrası, örgütün moral olsun diye kendisini üst düzey bir  kadın teröristin yanında görevlendirmek istediğini ancak PKK'nın iç yüzünü  gördüğü için bunu reddettiğini ve kaçarak teslim olduğunu söyledi.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Teröristler, bebekleri Avrupa'ya satıyormuş haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • OFLU BABA 13 Ekim 2018 00:05 BEN MERAK EDIYORUM NIYE KIZIN HAMILE OLMASI SIZI SASIRTIYOR BIR GENC BAYAN DUSUNUN MAGARADA HIC TANIMADIGI BIR ADAMLA BERABER GUNLERCE AYLARCA BIRBIRLERINE HIKAYEMI ANLATACAKLAR DI

    CEVAP YAZ 6 3

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro