YAZARLAR

Ümit SAMİMİ

Ümit SAMİMİ

umitsamimi@gmail.com @ rss Eklenme Tarihi: 17 Ocak 2015 15:13 - Güncelleme: 28 Ekim 2015 22:04

Terörist Müslümanlar

Ateistlerin inançsız olmasını anlayabiliyorum ama din düşmanlığını, özellikle islam düşmanlığını anlamıyorum. Ne zaman bu durumu bir ateiste ya da deiste sorsam, ya da bir batılıya veya batı özentisi bir doğuluya, hep benzer cevaplar alıyorum. Aynı fabrikada yontulmuş kütükler gibi, hep aynı kalıpta cevap veriyorlar.
 
Müslümanlar terörist.
 
Ortadoğuda akan kanı görmüyor musun ?
 
Müslümanlar eğitimsiz, 6 yaşındaki kız çocukları ile evlenme meraklısı, kadın düşkünü, sapık zevat...
 
Mesela sen British Museum'da firaunların mezarlarını dünyaya sergilemek için Mısır'ı sömürmeye kalkan ingilizlere hayranlık duyarken, o ingilizler Mısır'ı daha fazla sömürebilmek için Mısır'daki darbeyi canı gönülden, maddi manevi her türlü desteklediler. Orada iç karışıklık devam etsin, insanlar okumasın, din yozlaşsın, terör egemen olsun, küçük radikal guruplar büyüsün ve oralar daha rahat sömürülsün diye oynanmadık oyun bırakmadılar. 
 
Irak'ta İran'a karşı savaşırken desteklenen, tüm silahını ve siyasi gücünü ABD ve ortak batı gurubundan alan Saddam Hüseyin, yine Irak'ın daha fazla sömürülebilmesi için Amerika ile savaşa girişti. Sonuç, binlerce müslüman kadın tecavüze uğradı, evlerinden oldu, insanlar işkence gördü, çocuklar açlıktan öldü, bazıları köle pazarlarında satıldı. Geriye kalanlarda batıya duydukları kine karşılık verebilmek için radikal gurupların emrine girdi.
 
Sen Afganistan'da, Irak'ta her türlü katliamı yap, insanlık suçu işle, tecavüz et, külliyeleri yık, camileri yobazların eline bırak, insanların eğitimsiz kalmasını sağla, dini hurafeler ile yozlaştırmak için sahte hocalar yetiştir, onları paranla destekle, radikal guruplara silah ver, o coğrafyada yetişen tüm çocukların içerisine kin tohumu ek, sonra aralarından biri çıkıp ülkende 12 kişi öldürdüğünde tüm müslümanları terörist ilan et.
 
Tıpkı yolsuzluk yapanların, devleti milyonlarca lira zarara uğratanların, ekmek çalanlara şeref dersi vermesi gibi. Biri okumuş, ahlaksızlık konusunda ihtisas yapmış, işlediği suçu gizlemesini öylesine iyi biliyor ki kendisine bakanlar, kendisini namuslu sanıyor. Diğeri garibim, feleğin her türlü tokatını yemiş, içinde kin birikmiş, ne yapacağını bilmiyor ve gidiyor bir fırının camını kırıyor, bir parça ekmeğini çalıyor. Hemen hırsız yaftası yiyor.
 
Filistin'de başı taşla ezilerek öldürülen 10 yaşındaki çocuğun katiline(İsrail Askerleri) "İsrail'in kendisini koruma hakkı var" diyen batının ifade özgürlüğü için mi suçluyorsun sen müslümanları..
 
Irak'ta ailesinin gözü önünde tecavüz edilen kadınların hakları için "Büyük savaşlarda böyle küçük olaylar olabilir" diyen Amerikan Senatörü'nün çıkarları için mi terörist müslümanlar ifadesini kullanıyorsun?
 
Sen hiç dünya basınının herhangi bir köşesinde 77 kişi öldüren Norveç'li için Hristiyan ifadesini okudun mu?
 
Hitlerin hristiyan olması sebebiyle yahudilere soykırım yaptığını yazan bir gazete ?
 
Atom bombasını kullananların hristiyan olması ile ilgili bir dipnot bile yok değil mi medyada ?
 
Mesele zaten müslüman, hristiyan meselesi değil. Batı toplumunun, doğu toplumunu sömürebilmesi için doğudakileri, inandıkları din ile zayıflatma gayretinden ibaret. Ya olanları okuyamayacak kadar cahilsin, ya da inançsız olduğun için müslümanları zan altında bırakmak hoşuna gidiyor. Fakat senin ya da tüm dünyanın söylemesi, asıl zulme uğrayanların müslüman olduğu gerçeğini değiştirmez.
 
Dünyada en çok terörist saldırısına maruz kalan müslümanlardır. Buna rağmen, mükemmel seviyede sabırlarını korumaktalar ve sağ duyuyu elden bırakmamaktalar. Şayet bilinçli şekilde yapılan propagandada olduğu gibi müslümanlar terörist olsaydı, bir buçuk milyar insanın dünyayı yaşanmaz hale getirmesi gerekirdi.
 
Yani bilinçsiz ateist arkadaşlarım, biliniz ki islamın yanlış anlaşılması gibi bir şey söz konusu değil. İslam bilinçli şekilde farklı anlatılmaktadır.
 
Bir kişiyi öldüren tüm insanlığı öldürmüş gibidir kaidesini bulunduran İslam' dinidir.
 
Müslümanlar artık dinlerini sorgulamalılar diyenler, Müslüman'ların nasıl sömürüldüğünü artık öğrenmeliler. Sorun dinden kaynaklanmamaktadır. Şayet öyle olsa idi yüzyıllar boyunca terör var olurdu.
 
twitter.com/umitsamimi
 



PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Terörist Müslümanlar yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Ümit SAMİMİDİĞER YAZILARIÜmit SAMİMİ
TÜMÜ

AÇIK GÖRÜŞ TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro