Terazi burcu 6-12 Şubat 2017 haftası yorumu

Haftaya başlangıçta yurtdışı konuları, seyahatler, yabancılarla yapılan işler konuları gündeminizde olacak. İletişimi yoğun bir gün geçireceksiniz ve bu işler için bazı aramalar ve görüşmeler söz konusu olacak.

Salı günü ise daha çok kariyerinize odaklı bir gün olacak. İş görüşmeleri, kariyeriniz ile ilgili bazı güzel gelişmeler bu günlerde söz konusu.

Çarşamba günü kariyer konuları gündeminizde olmakla birlikte yapacağınız görüşmeler önem kazanacak. Bugün gergin etkiler içerecek ve bazı kişilerle karşı karşıya gelmek ve fikir çatışmaları yaşamak muhtemel olacak. Terazi burcunun en önemli özelliği ortayı bulabilmesi ve konuları tatlıya bağlayıp adaletli bir şekilde halletmesidir, yeteneklerinizi kullanın!

Perşembe günü Ay’ın Aslan burcuna geçmesi ile birlikte iş ve özel ilişkileriniz odak noktası oluyor. Arkadaş çevrenizle ilgili bazı gelişmeler, değişimler ve yenilenmeler kapıda olacak. Belki artık size faydası olmayan ve sizi aşağıya çeken kişilerin hayatınızdan çıkma zamanı gelmiştir?

Cuma günü arkadaşlarınızla ilgili konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çeşitli organizasyonlar, davetler ya da arkadaş doğum günü kutlamaları olabilir ve katılmamanız gerekebilir. Girdiğiniz ortamlarda kendinizi göstermeniz ve fark edilmeniz mümkün.

Cumartesi günü Ay tutulmasının etkisinde olacağımızdan biraz gergin olabilirsiniz. Kendinizi ön plana çıkarmak, içinizdeki gücü bulmak için sarsılmaya başlayacağımız günler olacak. Güç savaşlarına girmekten kaçının, bu enerjileri kendinizi keşfetmek ve güçlü yanlarınıza odaklanmak için kullanın.

Pazar günü ise daha içsel ve dinlenmeye odaklı bir gün olacak. Kendinizi dinleyip bazı kararlar alabilirsiniz. Rüyalarınız oldukça aktif olacak. Enerjinizi biraz düşük hissedebilirsiniz.

  • Astroloji 06 Şubat 2017 18:15
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Terazi burcu 6-12 Şubat 2017 haftası yorumu videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro