eposta yazdır zoom+ zoom-

Tecavüz edip Adnan Oktar'a getiriyorlar Ceylan Özgül ifşası

Tecavüz edip Adnan Oktar'a getiriyorlar Ceylan Özgül ifşası

Ceylan Özgül Adnan Oktar grubunun pisliklerini ifşa etti. Ceylan Özgül'ün anlattığına göre müritleri küçük yaşta kızlara tecavüz edip Adnan Oktar'a sunuyorlar. Ceylan Özgül Anadolu Ajansına şok bilgiler verdi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 12-07-2018 03:28 - Güncelleme: 12-07-2018 03:28

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca kamuoyunda "Adnan Hoca" olarak bilinen Adnan Oktar ve grubuna yönelik başlatılan operasyon ve gözaltı kararı üzerine grupta bulunduğu sırada şahit olduğu ve gözlemlediği olaylara ilişkin AA muhabirine açıklama yapan Özgül, 2006'nın sonunda gruba alındığını ve 10 yıl kaldıktan sonra 2017'de gruptan kaçtığını anlattı.

Orada kaldığı süre boyunca kendisine mahrem bilgilerin açılmaya başlandığını aktaran Özgül, "Ben özellikle devlete saldıran, Türk  devletinin bilgisi olmadan yurtdışında yapılan faaliyetleri fark ettim. Bu vicdanımı çok rahatsız etti, o şekilde kaçtım." dedi. 

10-14 yaşındaki kızlara tecavüz : Genç ve özellikle "ayrıcalıklı" bazı ailelerde yetişmiş insanları çekmek için bu gibi grupların vitrine ihtiyaçları olduğunu aktaran Özgül, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Hatta bugüne kadar bu tip grupların dışarıdan tehlikesinin tam olarak anlaşılamamasının sebeplerinden bir tanesi de bu vitrin aslında. Bu özel oluşturulmuş, üzerinde çalışılmış bir iş olarak yapılmış bir vitrin, o yüzden cezbedici. Benim girme sebeplerimden bir tanesi ben çok idealist bir genç kızdım üniversite yıllarımda. Grupta anlatılan İslam ahlakını dünyaya hakim kılmak gibi bu ideallerin üzerinde çalışılacağına inanmıştım. Bu konuda kandırıldım açıkçası. O yüzden bu gruba katılmıştım. Bu örgütün iç yüzü gerçekten pislik dolu. Bakın 7, 10, 14 ve 17 yaşında kızlar burada tacize uğruyorlar. Defalarca tecavüze uğrayan kızlar var. Bu grup konusundaki bilgiler ortaya çıktıkça insanlar çok daha fazla bunları fark edecek. Halk bu konular açıldıkça hangi pisliklerden kurtulduklarını, sokaklarımızın neyden temizlendiğini daha iyi anlayacaklar. Bunlar teker teker ortaya çıkınca aslında Türk halkı gerçekten çok şaşıracak. Burada çok fazla müşteki var. Ben de bu müştekilerden bir tanesiyim. O yüzden de bunun ortaya çıkmasına hiç şaşırmadım."

--Sanıyorum şikayetçilerin ifadeleri teker teker ortaya çıktıkça şaşırdığınız ve üzüldüğünüz daha çok fazla konu olacak. 7 yaşında, 10 yaşında kızlar bu cemaatte tacize uğradı ve çok fazla çocuk kötü anılarla büyüdü. Birçok 18 yaşın altında mağdur var.

-ÖNCE MÜRİD TACİZ EDİYOR SONRA ADNAN OKTAR'A GETİRİYORLAR : Bu tacizler aslında zaten genelde önce müritlerle başlıyor, sonra bu kızlar Adnan Oktar'a getiriliyor. Bu bir fabrika şeklinde ilerleyen, sistemli bir yapıdır. Fabrikaya giren hammadde olan genç kızlar veya yaşı küçük kızlar, fabrikanın içinde ilerledikçe her aşamada işlenir, en sonunda benliğini kişiliğini kaybetmiş birer robot olarak Adnan Oktar'a teslim olmaya zorlanır.

Ceylan Özgül bomba twitler attı! Adnan Hoca'dan kaçan kedicik

Ceylan Özgül kimdir aslen nereli Adnan Oktar'dan neden kaçtı?

 

Ceylan Özgül ifşası dehşet! Tecavüz edip Adnan Oktar'ın önüne...

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Tecavüz edip Adnan Oktar'a getiriyorlar Ceylan Özgül ifşası haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR1 YORUM
  • Misafir 12 Temmuz 2018 09:10 kediyi bilmemde kediciklerin İslam, la anılması kanıma dokunuyor, hangi dinde böyle rezalet varki bunun islam adına yapıldığını söylerler, basında şaşalı tellal gibi millete empoze eder Allahın Adaleti tecelli eder kafirlere İnşallah... insanları bu kadar aptallaşmış bir millet varmı acaba..? dini bunlardan mı öğrenecekler yuh.....!

    CEVAP YAZ 3 5

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro