Tayland'da seks işçisi olmak!

Tayland'da seks işçisi olmak!

Uluslararası dernekler,Tayland'da üçüncü cins olarak kabul edilen transeksüel dramlarını önlemek amacıyla bu ülkede yoğun mücadele sürdürüyor. Halen ülkede, transseksüel olmak suç kabul ediliyor ve bu insanlar fuhuş dışında herhangi bir iş alanında çalışmalarına müsade edilmiyor.

Tayland'da seks işçisi olmak!

Bu fotoğrafların çoğu Bangog'daki eğlence merkezlerinde çekildi. Transseksüel seks işçileri, sayısı 40'ı bulan bu barlarda, çoğunlukla Avrupalı ve Amerikalı müşterilere hizmet veriyor.

Tayland'da seks işçisi olmak!

Bu tür eğlence merkezlerin tamamında transseksüeller, öncelikle dansçı olarak istihdam ediliyor. Müşteriler burada seçtikleri danscının numarasını, bardaki iletişim sağlayan kişilere veriyor ve çok yakında bulunan bir otelde odasında hizmet tamamlanmış oluyor. Fuhuştan elde edilen gelirin sadece yüzde 10'u seks işçisinin olurken, kalan paranın tamamı bar sahiplerine ve diğer aracılara kalıyor.

Tayland'da seks işçisi olmak!

Uluslararası dernekler, çok kötü şartlarda hizmet veren bu transseksüeller için ülke genelinde eylemler yaparken, seks işçilerini de örgütlenmesine çalışıyor. İşte Tayland'dan kareler;

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro