Tayfun Duygulu'nun "Kayahan bana bıçak çekti" iddiasına o isimden tepki!

Tayfun Duygulu’nun “Kayahan bana bıçak çekti” iddiasına, Kayahan'ın kızı aynı zamanda da Duygulu'nun eski eşi Beste Açar’dan tepki geldi. Açar, eski eşinin sözleriyle ilgili “Çok talihsiz bir açıklama olmuş” dedi.

Tayfun Duygulu'nun

90’lı yıllara damga vuran ‘Hadi Yine İyisin’ şarkısıyla hatırladığımız Tayfun Duygulu, geçtiğimiz günlerde Pal Nostalji Radyo’nun konuğu olmuştu.Merhum sanatçı Kayahan'la olan bir anısını Duygulu şöyle anlatmıştı: “Kerim Tekin'in söylediği ‘Kar Beyazdır Ölüm' şarkısını Nilüfer için yazmıştım. Bu durumu Kayahan öğrendi. Aramızda ufak bir tartışma yaşandı. Kayahan'ı ittim. O da bana 20 santim boyunda bıçak çekti. Araya birileri girdi, olay yatıştı.”

Tayfun Duygulu'nun

ÇOK TALİHSİZ BİR AÇIKLAMA: Tayfun Duygulu’nun “Kayahan bana bıçak çekti” iddiasına, sanatçının kızı Beste Açar’dan tepki geldi. Açar “Artık hayatta olmayan bir sanatçı hakkında böyle konuşmayı yakıştıramadım. Çok talihsiz bir açıklama” diyen Açar, Duygulu’nun “Kayahan müzik dünyasında yolumu kesti” sözlerini de değerlendirdi: “Yaptığınız işte iyiyseniz, başarılı olursunuz” dedi.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro