eposta yazdır zoom+ zoom-

Taşerona kadroda son durum güvenlik soruşturması yapılacak

Taşerona kadroda son durum güvenlik soruşturması yapılacak

Taşeron ne zaman kadroya geçecek kadroda son durum ne? Taşeron işçilerin kadroya geçmesinde yeni düzenlemeler de ortaya çıkıyor. Taşeron işçilerin kadroya geçmesiyle ilgili bütün bilgiler internethaber'de.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 29-11-2017 13:37 - Güncelleme: 29-11-2017 13:37

800 binden fazla taşeron işçi kadroya geçmek için gün sayıyor. Herkes merakla taşeron işçilerin kadroya geçmesiyle ilgili detayları merak ediyor. Hangi taşeron işçiler ne zaman kadroya geçecek? Gelin hep birlikte bakalım.

Türkiye'de hem özel sektörde hem de kamuda çok önemli sayıda 'taşeron' adı altında çalışan var. İçlerinde memur görevlerini yapanlar da var, çok önemli pozisyonlarda olan da. Bunun önüne geçilmek için artık taşeron işçiler kadrolu olacak. Peki taşeron işçiler kadroya geçerken memur mu yoksa işçi mi olarak kalacak? Taşeron işçiler nasıl kadroya geçecek?

TAŞERON İŞÇİLERE GÜVENLİK TESTİ Mİ YAPILACAK?

Taşeron işçiler kadroya geçerken güvenlik testi yapılacak. 15 Temmuz'da yaşanan kanlı darbe girişimi sonrasında taşeron işçiler kadroya alınırken güvenlik testine tabii tutulacağı söylentiler arasında. 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Taşerona kadroda son durum güvenlik soruşturması yapılacak haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro