eposta yazdır zoom+ zoom-

Taraf yazarından Cem Yılmaz'a: B.kumtrak...

Taraf yazarından Cem Yılmaz'a: B.kumtrak...

Cem Yılmaz'ın tweetleri Gürsel Birsel'in ise Hürriyet gazetesindeki yazıları Taraf gazetesi yazarının hedefi oldu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 26-04-2014 19:36 - Güncelleme: 27-10-2015 22:00

Tarafi yazarı, ve Gülse Birsel'i hedef alan bir yazı geldi.

Karaahmet, Cem Yılmaz'ın Twitter'daki esprilerini eleştirirken dozu da kaçırdı:

"B.kumtrak esprilerin adamı."

İşte Yiğit Karaahmet'in yazısındaki o bölüm;

"Twitter’ın hiç iyi gelmediği insanlardan birisi Cem Yılmaz. An itibarıyla üç milyon küsur takipçisi var ve açıkçası bu üç milyon küsur insanın bu adamı neden takip ettiğini anlamış değilim. Bir insan hiç mi komik olmaz? Herkesten komiklik beklemiyoruz ama işi mizah olan bir insandan biraz espri istemek hakkımız değil mi? Garajındaki sayısını bilmediğimiz kadar klasik arabasını bizim kahkahalarımız sayesinde almış olan, Levent Loft’tan Çengelköy bilmem ne yalısına kadar olan İstanbul’un yarısına yayılmış pahalı evleri bokumtrak esprileri sayesinde yerleştirmiş olan birisi her geçen gün kabızlığı sayesinde rezil olmaya devam ediyor. Yalnızca twitter değil son döneminde sadece habis bir magazin tümörü gibi sürekli asık suratıyla ortalarda, onu hiç tanımayıp tipine baksan komedyen değil 172 yaşında bir anayasa profesörü sanırsın."

GÜLSE BİRSEL'İ DE HEDEF ALDI: YANDAN MUHALİF

Yiğit Karaahmet, yazısının diğer bölümünde de Hürriyet yazarı'i eleştirdi. Birsel'in yazısındaki sıkıcılık ve uzunluğu diline dolayan Taraf yazarı şunları yazdı:

Bazı insanlara twitter nasıl iyi gelmiyorsa, bazılarına da Hürriyet’te yazmak iyi gelmiyor.Gülse Birsel’in yazı günleri neden olduğunu bir türlü anlayamadığım bir şekilde haftada ikiye çıkarıldı. Üstelik sanırım onun için gazete yönetiminden gelen bir vuruş limiti de yok, yazdıkça yazıyor. Kelimeler dolusu, cümlelerce, hiç ama hiç komik olmayan makalelere imza atıyor. Onun durumu utançtan çok derin bir acıma hissi uyandırıyor bende. Politik hiciv adı altında yazı çabaları seziyorum ama baktığınızda o yazılar ne politik ne de hiciv. Nişantaşlı bir beyaz kadının, arkadaşım olsa ve bana bunları telefonda anlatsa ahizeyi esneyerek suratına kapatacağım sıkıcılıkta makaleler her biri. Bir de bu ne omurgasızlıktır ki Başbakan’ın kahvaltısına davet edilince koşa koşa gidip ballı ekmekleri ilk o yiyor, Sabah gazetesinde cukkayı senelerce doldurup sonra Hürriyet’e geçer geçmez muhalif oluveriyor. Yandan muhalif.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Taraf yazarından Cem Yılmaz'a: B.kumtrak... haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR14 YORUM
  • Vedat 27 Nisan 2014 09:20 Cem Yilmazi bilmem. Takip etigim biri degil ama Gulse Birselin hali hakikaten vahim. Yalan Dunya hic iyi gitmiyor ve ben bunu Avrupa Yakasinin her bolumunu severek seyreden biri olarak soyluyorum. Yalan Dunyanin son bolumunu seyrettiniz mi? Hatayli Vasfiye Teyze, Gulse Birselin canlandirdigi karakterin babasina asik, nu tablo yaptirdi ve o tablo sergilendi. Avrupa yakasinda da, Adanali Dilber Hala, Gulse Birselin canlandirdigi karakterin babasina asikti,nu tablo yaptirmis ve o tablo sergilenmisti. Yani Gulse Hanim bu kadar mi sinirli hayal gucun? Asiri muhalif tavri da itici ayrica benim icin. Gulse Birsel benim icin bir kanaat onderi degil, ben Gulse Birseli hayat gorusumu olusturmak icin okumuyorum yada seyretmiyorum. Beni guldurmesi tek beklentim. Taraf yazarinin da belirttigi uzere son donemlerde anlamsiz ve umutsuz bir muhalif tavra burunmus halde. Secimler yakin, ufukta yeni dizi yok. Bence Gulse Hanim sonraki 4 yila oyuncu olarak degil CHP vekili olarak devam etmek istiyor.

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Cem Yılmaz
CEM YILMAZ KİMDİR?

  23 Nisan 1973'te İstanbul'da doğdu.Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünde okurken Leman Dergisinde karikatür çalışmalarına başladı. İlk stand-up gösterisini Leman Kültür'de

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro