eposta yazdır zoom+ zoom-

Taciz ve şiddet haberleri için uyardı: Milleti çileden çıkartacaksınız

Taciz ve şiddet haberleri için uyardı: Milleti çileden çıkartacaksınız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kadına yönelik şiddet, taciz ve tecavüz haberlerinin son dönemde artmaya başlaması konusunda medyayı eleştirdi. 'Milleti çileden çıkartacaksınız' diyen Erdoğan medyaya bu yayınları kesintiye uğratma çağrısı yaptı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 06-03-2018 13:28 - Güncelleme: 06-03-2018 13:28

Grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın gündeminde son aylarda giderek artan kadına şiddet ve taciz haberleri vardı. Medyaya da bazı eleştirilerde bulunan Erdoğan, televizyon yayınlarının bu işi zıvanadan çıkardığını söyledi. Medyaya seslenerek, 'Bu yayınlarınızı kesintiye uğratın yoksa bu milleti çileden çıkartacaksınız' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan konuyla ilgili şunları söyledi:

"BU MİLLETİ ÇİLEDEN ÇIKARACAKSINIZ": Bizim için her şeyden önce kadın bir insandır. Kadının, karşı karşıya kaldığı her türlü zulüm insanlığa karşı yapılmıştır. Bizim inancımızda insana dair mükafatlar sayıldığında daima kadın ve erkekler birlikte zikredilir. Daha sonra ortaya çıkan yanlış uygulamaları asla hakikat olarak kabul etmiyoruz. Cinsiyete göre ayrımcılık olamaz. Bunun tersini yapan kim olursa olsun medeniyetimize ters düşmüş olur. İnşallah kadınlarla ilgili tüm ayrımcı uygulamaları ortadan kaldıracağız. Cennet annelerimizin ayaklarının altındadır. Annelerinizin ayaklarının altını öpün. Annelere ihanet edenler son zamanlarda biraz artmaya başladı. Televizyonların yayınları da bu işi zıvanadan çıkardı. Buradan medyaya sesleniyorum. Lütfen bu yayınlarınızı kesintiye uğratın. Yoksa bu milleti çileden çıkaracaksınız.

Erdoğan Saadet Partisi'ne son sözü söyledi

Erdoğan'dan BM'ye Doğu Guta tepkisi! Batsın kararınız

 

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Taciz ve şiddet haberleri için uyardı: Milleti çileden çıkartacaksınız haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR19 YORUM
  • gencoglu 06 Mart 2018 16:24 kadına yönelik pozitif ayrımcılık yapılsın derken ERKEĞE ZÜLMEDİLMESİNDE ÇÜNKÜ ÇOK YHANLIŞ OLARAK ERKEĞE ZÜLÜM HIZLA İLERLİYOR GELİŞMİŞ ÜLKELERDE BİLE NAFAKA EVLİLİK SÜRESİNE GÖRE VERİLİRKEN BİZDE BİR GÜN EVLİ KALINSA BİLE ÖMÜR BOYU NAFAKA İLE ZÜLMEDİLİYOR ERKEK EVLENİRKEN BÜTÜN MASRAFLARI KARŞILARKEN HEM DÜĞÜN EVLİLİK BORÇLARINI ÖDEMEKLE MEŞGUL OLUYOR HEMDE AİLESİNİ GEÇİNDİRMEYE ÇALIŞIYOR

    CEVAP YAZ 0 2
KİMDİR ?
Recep Tayyip Erdoğan
RECEP TAYYİP ERDOĞAN KİMDİR?

Aslen Rizeli olan Recep Tayyip Erdoğan 26 Şubat 1954'te İstanbul'da doğdu. 1965 yılında Kasımpaşa Piyale İlkokulu'ndan, 1973 yılında ise İstanbul İmam Hatip Lisesi'nden mezun oldu. Fark dersleri sınavını vererek Eyüp Lisesi'nden de diploma aldı.

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro