Suudi Arabistan'ı karıştıran mini etekli kadın görüntüsü

Suudi Arabistan'da genç bir kadının sosyal medyada mini eteği ve göbeği açık t-shirtüyle sokakta yürüdü. Suudi yetkililer kadının video görüntüsünün ardından yakalandığını belirtirken, genç kadınının sorgulandığını belirtti.

Suudi Arabistan'da kadınlara yönelik oldukça sıkı kıyafet kuralları bulunuyor. Kadınların başörtüsüz gezmeleri ve araba kullanmalarının yasak olduğu ülkede, kadınların akraba olmadıkları erkeklerle sokağa çıkmalarına da izin verilmiyor. Sosyal medyada görüntüler büyük tartışma yaratırken, bazıları kadının 'abaya' giyerek örtünmenin zorunlu olduğu ülkedeki kıyafet kısıtlamalarına ilişkin yasaları ihlal ettiğini söyledi. Bazıları ise, kadını "cesaretinden" dolayı tebrik etti. Görüntülerin paylaşıldığı köy, Suudi Arabistan'ın en muhafazakar bölgelerinden Necid'de yer alıyor. 

  • Dünya 19 Temmuz 2017 08:06
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Suudi Arabistan'ı karıştıran mini etekli kadın görüntüsü videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR7 YORUM
  • Misafir 19 Temmuz 2017 11:00 arabistana gidenler bilir en çok gizli fuhuş ve homosexuller orada var...bunu sorun etsin araplar mini etk giyeni değil. gizli gizli toplanıp kızları kadınları oynatıp fuhuş yaparlar.Arapların kafası bukadar çalışıyor işte..

    CEVAP YAZ 0 2

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro