Survivor'da Nagihan ve Merve arasında nefes kesen mücadele!

Survivor 2018 bir günlük ekran arasının ardından Perşembe akşamı yeni bölümüyle ekrana geldi. İki zorlu mücadelenin yaşandığı son bölümde, hem oyunlarda büyük bir heyecan, hem de iki takım arasında kavgalar yaşandı. Yemek ödüllü oyun, Gönüllüler takımından Hakan Hatipoğlu, Damla ve Hilmi Cem'in çok iyi olduğu havuzlu bir parkurda yapıldı. Ancak oyundaki sonuç herkesi şaşırttı.

İLETİŞİM OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI? Survivor'da yarışmacıların en değer verdiği ödüllerin başında iletişim oyunu geliyor. Survivor adasında aylarca aileleri ve sevdiklerinden haber alamayan yarışmacılar haftada bir oynanan iletişim ödülüyle sevdikleriyle hasret gidermek istiyor. Suvivor'daki son iletişim oyunu büyük bir çekişmeye sahne oldu. Ödül oyununu kaybeden Gönüllüler günün ikinci oyununu kazanabilmek için oyuna iyi konsantre oldu. 9-9'luk eşitliğin yakalandığı oyunda sonucu bayrak yarışı belirledi ve Gönüllüler kazanmayı başardı. Oyun sonrasında Gönüllüler takımı arkadaşlarından gelen mesajları okuma şansı elde etti.

  • Medya 18 Mayıs 2018 09:08
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Survivor'da Nagihan ve Merve arasında nefes kesen mücadele! videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro