Survivor'da Gönüllüler ailelerine tatil hediye ettiler

Survivor 2018'in 11 Mayıs Cuma akşamı ekrana gelen son bölümünde hem mor oda ve ailelerine tatil hediyeli oyun, hem de kazananların Dominik'te ailelerine kavuşacağı sembol oyunlarının yarı finalleri yayınlandı.

YEMEK VE AİLEYE TATİL HEDİYELİ ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?Survivor'da günün ilk oyununu Alp Kırşan sundu. Kazanan takımın hem ailelerine istedikleri yerde bir tatil hediye edeceği hem de mor odada yemek yiyeceği ödül oyununa Gönüllüler hızlı başladı. Turabi ile sorunlarının devam ettiği Ünlüler ise oyunda fazla varlık gösteremedi ve kısa sürede 5-1 geriye düştü. Gönüllüler takımı farkı arttırarak oyunu rahat bir şekilde 10-3 kazanmayı başardı.

Oyunun ardından mor odaya giden Gönüllüler takımı yarışmacıları, yemek yedikten sonra ailelerini tatile göndermek istedikleri yerleri ve otelleri seçti.

  • Medya 12 Mayıs 2018 09:23
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN Survivor'da Gönüllüler ailelerine tatil hediye ettiler videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro