Survivor'da Adem nefessiz kaldı, herkesi korkuttu!

Survivor iletişim ödülünde kıyasıya bir mücadele yaşandı. Bu akşam oynanan Survivor iletişim ödülü esnasında Adem Kılıççı'nın nefes almakta zorlandığı anlar herkesi korkuttu.

Survivor iletişim ödülünde kıran kırana bir mücadele daha yaşandı. Son dönemlere girilen Survivor'da artık her oyun çok kıymetli her mücadele ise nefesleri kesiyor. Survivor'da bu akşam oynanan ödül oyununda adeta nefesler tutuldu. Adem Kılıççı'nın nefes almakta zorlandığı anlar herkesi tedirgin etti. Peki Survivor iletişim ödülünü kim kazandı?

SURVİVOR İLETİŞİM ÖDÜLÜNÜ KİMLER KAZANDI? Survivor'da iletişim ödülünü kazanan isimler belli oldu. Kıyasıya bir mücadelenin yaşandığı Survivor iletişim ödülünü kadınlarda Nagihan kazanırken erkeklerde kazanan isim Hilmicem oldu. Hilmicem kazandığı iletişim ödülünü Anıl Berk Baki ile paylaşırken Nagihan ise Hakan Hatipoğlu ile paylaştı. Survivor'da ödüle giden isimler aileleri ile konuşma fırsatı yakaladı.

  • Medya 16 Haziran 2018 23:31
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN Survivor'da Adem nefessiz kaldı, herkesi korkuttu! videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro