Survivor Sahra'dan Ümit Karan'a şoke eden sözler!

Survivor'dan elenen yarışmacı Sahra Işık, Ümit Karan ile ilgili çarpıcı ifadeler kullandı. Sahra, tecrübeli isim Ümit Karan için "Ümit Karan neden gocundu? Onu övmem mi gerekiyordu. Konseyde onun adını tek ben yazmıştım. Konseyden sonra benim yanıma gelip 'Biz senle arkadaşız beni yazdın ama benim hakkımda kötü konuşmanı istemiyorum' dedi. Neden önem veriyorsun benim düşüncelerime? Yanlış yaptığımı mı düşünüyorsun bir konuda? Ona da söyledim, çok bozuldu." dedi.

"LAKABIN KAPTAN OLABİLİR AMA..." Işık, sözlerini şöyle sürdürdü: "Ona ben hakaret etmedim, lakabın kaptan olabilir ama ne benim ne de bu takımın kaptanı değilsin. Bütün takım bunu böyle görüyor. Sadece lakabı öyle. Tabii ki bize kaptanlık yaptığı oluyor ama bunun da bir dozu var. Bana kalkıp nasıl atmam gerektiğini söyleyemez. Bunu dile getirince de bozuluyor."

  • Medya 10 Mayıs 2018 15:41
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN Survivor Sahra'dan Ümit Karan'a şoke eden sözler! videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro