Survivor 27 Mayıs 2018 haftanın ikinci eleme adayı belli oldu

Survivor'da dün akşam ödül oyunun ardından dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. Survivor'da erzak ödülü için mücadele eden Ünlüler ve Gönüllüler takımı arasındaki mücadelede kazanan Gönüllüler takımı oldu. Ödül oyunun hemen ardından oynanan Survivor dokunulmazlık oyunu ise kıran kırana bir mücadeleye sahne oldu. Peki Survivor'da bu haftanın ikinci eleme adayı kim oldu? İşte yanıtı...

SURVİVOR'DA İKİNCİ ELEME ADAYI KİM OLDU? Survivor'da eleme konseyinde gergin anlar yaşandı! Anıl ve Yağmur arasında çekişmeli geçen konseyde 4 kişi tarafından adı yazılan Yağmur Banda ilk eleme adayı oldu. Bireysel dokunulmazlık sembolünü kazanan Damla Can ise ikinci eleme adayı olarak Hakan'ı gösterdi. Böylelikle ilk eleme konseyinde Hakan ve Yağmur ilk eleme adayı oldu!

SURVİVOR DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI? 

Survivor dokunulmazlık oyunu kıran kırana bir mücadeleye sahne oldu! Zaman zaman gergin anların yaşandığı Survivor dokunulmazlık oyununu Ünlüler takımı 10-8 kazanarak biraz da olsa moral depoladı. Konseyde kendi arkadaşlarından birinin ismini yazmayacak olan Ünlüler takımı kaybedilen Türkiye ödülünün ardından bir nebze de olsa moral depoladı. 

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK SEMBOLÜ KİMİN OLDU? Survivor'da dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımı bireysel dokunulmazlık oyununda birbirlerine karşı mücadele etti. Gönüllüler arasında oynanan bireysel dokunulmazlık oyununda kazanan isim Damla Can oldu. 

  • Medya 27 Mayıs 2018 09:13
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN Survivor 27 Mayıs 2018 haftanın ikinci eleme adayı belli oldu videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro