eposta yazdır zoom+ zoom-

Sürat teknesiyle kaçarken yakalandılar bakın onlar kim çıktı

Sürat teknesiyle kaçarken yakalandılar bakın onlar kim çıktı

Yunan adalarına kaçmaya çalışan kişilerin olduğu ihbarı üzerine harekete geçen ekipler sürat teknesinde 14 kişiyi yakalandı. Yakanan kişilerin arasında , FETÖ'den aranan BDDK eski Başkan Yardımcısının eşi ve çocuklarının da olduğu tespit edildi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 13-09-2017 16:08 - Güncelleme: 13-09-2017 16:08

 İZMİR'in Çeşme İlçesi'nde jandarmanın, MİT ve Sahil Güvenlik ekiplerinin desteğiyle yaptığı operasyonda, sürat teknesiyle Yunan adalarına kaçmaya çalışan 8'i Türk 6'sı organizatör 14 kişi yakalandı.

Yakalananlardan F.C. ve iki çocuğun, FETÖ'den aranan BDDK eski Başkan Yardımcısı O.C.'nin eşi ve çocukları olduğu öğrenildi.

Bazı kişilerin Çeşme'nin Ildırı Mahallesi'nden, Yunan adalarına kaçmaya çalışacağı bilgisini alan MİT, durumu jandarma ve Sahil Güvenlik ekiplerine bildirdi. Bölgede önlem alan jandarma, 'Aşık 1' adlı sürat teknesiyle Yunanistan'a geçme hazırlığındaki 4'ü çocuk 8 Türk ile 6 organizatörü yakaladı. Yakalananlar arasında, FETÖ'den aranan BDDK eski Başkan Yardımcısı O.C.'nin eşi F.C. ve 2 çocuğunun da bulunduğu öğrenildi.

FETÖ'DEN İŞLEM YAPILANLAR OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Diğer Türk vatandaşlarının da yine haklarında FETÖ soruşturmalarında işlem yapılan kişiler olduğu belirtildi.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Sürat teknesiyle kaçarken yakalandılar bakın onlar kim çıktı haberine yorum yapın

tw gp fb rs yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR5 YORUM
  • Misafir 14 Eylül 2017 01:31 Cemaatler, tarikatlar hiçbir kusuru olmasa, her şeyi düzgün yapsalar dahi siyasetçilerin hedefi olmuştur. İmamı Azam’a kadar pek çok maneviyat büyüğü sadece toplumdaki etkinliği, tesiri nedeniyle yöneticilerin baskısına, zulmüne maruz kalmıştır. Çünkü siyasetçiler kontrol edemedikleri güçten hoşlanmaz. Yararlı olduğunu düşünse dahi bir gün kendi aleyhine olabileceği ihtimali üzerine o gücü kontrol etmek, edemiyorsa bitirmek ister.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro