YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 01 Mart 2018 00:24 - Güncelleme: 01 Mart 2018 00:28

Su üçgeni bereket ve verimi arttırıyor

Bugün 1 Mart Perşembe... Jüpiter günündeyiz...

Dolunaya doğru ilerleyen Ay 08:57’de Başak burcuna geçecek. Dolunay enerjilerini güçlü olarak hissetmeye başlayabiliriz.

Ruhsal ve bedensel daha hassas ve duyarlı olacağımız bir kaç gün, günlük işler ve ilişkilerde de eksik ve detaylar daha fazla gözümüze çarpabilir. Mükemmeliyetçi ve eleştirel olacağımız için  ruh halimiz de daha endişeli ve huzursuz olabilir.

Balık burcundaki Merkür Yay burcundaki Mars ile dik açı yaparken, Oğlak burcundaki Plüton ile de uyumlu görünümde olacak. Endişeli düşünceler zaman zaman stres yaratabilir, ve iletişimlerde öfkeli, eleştirel ve sert çıkışlar yapabiliriz. Psikosomatik sağlık problemleri ve kronik alerjilerde artışlar olabilir, dikkat etmeliyiz.

Bugün Balık burcunda ilerleyen Venüs ve Jüpiter arasında güzel bir su üçgeni oluşacak. Genel anlamda şanslı ve verimli enerjiler ortaya çıkaran bu görünüm altında birkaç gün çevremizden maddi manevi destekler bulmamız, beklentilerimizden olumlu geri dönüşler olması mümkün görünüyor. Yapacağımız iyilik ve yardımların olumlu geri dönüşlerini hissedebiliriz. Maneviyat ve sanatsal ilham gibi alanlarda da daha güçlü etkiler oluşabilir.

Gece saatlerinde oluşacak Ay Satürn üçgen açısı geleceğimizle ilgili planlara, güven ve istikrar beklentilerine bizi odaklayabilir.
PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Su üçgeni bereket ve verimi arttırıyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro