eposta yazdır zoom+ zoom-

Spor yapmadan karın kasına sahip olmak mümkün mü?

Spor yapmadan karın kasına sahip olmak mümkün mü?

Spor yapmadan karın kasına sahip olmak ya da sportif bir vücuda sahip olmak herkesin hayalidir. 'Vaser hi-def' tekniği sayesinde spor salonlarına gitmeden nasıl fit bir vücuda ulaşabileceğinizi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Hüseyin Kandulu cevapla.tv aracılığıyla anlattı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 26-07-2018 11:29 - Güncelleme: 18-07-2018 15:00

Günümüzde birçok kişi sağlıksız beslenme, genetik faktörler, hareketsiz yaşam biçimi gibi çeşitli sebeplerden dolayı kilo problemiyle mücadele etmektedir. Peki, spor yapmadan karın kası yapmak mümkün müdür?

Ultrasonic Liposuction yöntemiyle diğer yöntemlerden farklı olarak yağ dokusunun canlılığı korunduğu için vücuttan uzaklaştırılan yağ dokusu geriye enjekte edilebilir. Bunun avantajları vücudu şekillendirmek, vücutta arzulanan sportif veya daha çekici hatları elde etmeye olanak sağlamasıdır.

Örneğin; erkek hastalarda kol kası, göğüs kası, karın kaslarını oluşturmaktadır. Kadınlarda ise kalça estetiğinde, göğüs estetiğinde bu yağların kullanılması mümkündür.

Kaynak: cevapla.tv

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Spor yapmadan karın kasına sahip olmak mümkün mü? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro