eposta yazdır zoom+ zoom-

Sözcü'den Melih Gökçek'e yanıt yazar olacak mı

Sözcü'den Melih Gökçek'e yanıt yazar olacak mı

Sözcü gazetesi Başyazarı Rahmi Turan 'Tokmak' isimli köşesinden Sözcü'de köşe yazarı olmak isteyen Melih Gökçek'e olumsuz yanıt verdi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 12-01-2018 09:13 - Güncelleme: 12-01-2018 09:13

Melih Gökçek Sözcü'ye yaptığı açıklamada "Sözcü gazetesine yazar olmak isterim" demişti. Şatırtan bu sözler sonrası gözler Sözcü'nün vereceği yanıta çevrildi. Başyazar Rahmi Turan "Tokmak" isimli köşesinden Gökçek'e cevap verdi:

"SÖZ KONUSU OLAMAZ": Dün yer yerinden oynadı sanki... SÖZCÜ okurlarında bir telaş, bir endişe!
"Ne oluyor? Melih Gökçek SÖZCÜ'de mi yazacak? Atatürk ve Cumhuriyet karşıtı biri SÖZCÜ'de nasıl yazar?" diye soran sorana...
Binlerce okur nasıl böyle bir duyguya kapıldı?
Saygı Öztürk, hiçbir gazete ile konuşmayan Gökçek'le görüşerek bir gazetecilik başansı elde etmişti.
Haber SÖZCÜ'de; "AKP'nin dışladığı Melih Gökçek, yaşadıklarını SÖZCÜ'ye anlattı. Ankara Belediye Başkanı iken SÖZCÜ ile yıldızı banşmayan Gökçek, her kesimden mağdurun sesi olan SÖZCÜ'ye içini döktü" başlıklanyla yayınlandı. Gökçek in "SÖZCÜ yönetimi uygun bulursa SÖZCÜ'de yazmayı çok isterim. Çok maaş da istemem. Başka yerden de teklif geldi ama tercihim SÖZCÜ olur" sözlerine yer verildi.
Bu bizim demokratik anlayışımızda
Herkes bir istekte bulunabilir. Bu, insanların doğal hakkıdır. Tüm AKP'lilerin günün birinde Melih Gökçek gibi doğruyu bulacağı düşüncesiyle sozcu o sözlere yer verdi.
Melih Gökçek'le dünya görüşümüz ve demokratik anlayışımız çok farklıdır. Tabii ki onun SÖZCÜ de yazması diye bir şey söz konusu olamaz!"

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Sözcü'den Melih Gökçek'e yanıt yazar olacak mı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • Misafir 12 Ocak 2018 11:48 BU FETÖCÜYÜ SÖZCÜDE YER VERİRSENİZ ASLA HALK TVYİ İZLEMEYİZ VE GAZETİSİNE BİLE EL SÜRMEYİZ .ESKİ DÜŞMANDAN FETÖCÜDEN HAYIR GELEMZ. ADAMMI YOKİ BU DÖNMELİRİ İÇİNİZE SOKUYORSUNUZ . SÖZCÜ AYAĞINA KURŞUN SIKMIŞ OLUR. SEÇİME YAKIN LÜTFEN HATA YAPMAYIN BU ADAMIN YAZILARI OY KAYBETTİRRİ.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro