Soylu'yu yedirmeyeceğiz. Bunu kalın kafanıza sokun!

CHP'li vekillerin dün Meclis'te "dönek" diye nara attıkları Soylu'nun verdiği "Dönek senin genel başkanındır" sözlerini hatırlatan Fuat Uğur, "Soylu'nun bu hazır cevaplılığını çok seviyorum" ifadelerini kullandı.

BİZE DÜŞEN SOYLU GİBİ İSİMLERE ÖLÜMÜNE SAHİP ÇIKMAK

Süleyman Soylu'nun iktidar yanlısı medya tarafından hak ettiği desteği göremediğini belirten Cem Küçük de, "Süleyman Soylu hükümet içinde en iyi çalışan ya bir ya da ikinci bakandır. Soylu'ya saldıran Ertuğrul Özkök ve Ahmet Hakan gibi isimler kendilerine göre doğruyu yapıyorlar. Çünkü Süleyman Soylu'yu sevmiyorlar, düşmanlar " dedi. Cem Küçük şöyle devam etti: "Şimdi bize düşen şey Süleyman Soylu gibi isimlere ölümüne sahip çıkmak, destek olmaktır."

BİZİM TARAFTA SOYLU'YU SEVMEYENLER SEVİNİYOR

"Bizim tarafta Süleyman Soylu'yu sevmeyenlerin de bu saldırılar Allah bilir hoşuna gidiyordur. Çünkü onu içimizdeki bazı ithal kafalar da sevmiyor Güneydoğu'da verdiği mücadeleden dolayı" diyen Cem Küçük, "Adalet yürüyüşünde Kemal Kılıçdaroğlu'nun yol güvenliğini sağlayan kim? Süleyman Soylu. Bir hafta yürüyüş oldu, bir tek kişinin burnu kanamadı. Bunları görüyor musunuz? Şimdi Süleyman Soylu'yu yemek için Hürriyet ordan vuruyor, CHP buradan vuruyor."

Bunun üzerine araya giren Fuat Uğur, "Tüm bunlara rağmen Süleyman Soylu'yu yedirmeyeceğiz. Bunu o kalın kafalarına soksunlar" dedi.

  • Medya 12 Aralık 2017 15:01
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Soylu'yu yedirmeyeceğiz. Bunu kalın kafanıza sokun! videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR5 YORUM
  • gencoglu 13 Aralık 2017 08:18 Tamda REİS e layık bir bakan gelmiş geçmiş en iyi içişleri bakanı Allah yar ve yardımcısı olsun sayın bakanımnızın soyun soylansın sayın bakanım ölümüne yanındayız

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro