eposta yazdır zoom+ zoom-

Soylu'dan Baykal'a kaset cevabı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Deniz Baykal'a yönelik kaset kumpasıyla ilgili konuştu. Soylu, Baykal'ın Kemal Kılıçdaroğlu'na sahip çıkmamasını istedi, İçişleri Bakanlığı'na gelmesi halinde kumpasın detaylarını paylaşacağını söyledi.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 19-03-2017 20:10 - Güncelleme: 20-03-2017 00:10

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile CHP Milletvekili Deniz Baykal arasındaki söz düellosu sürüyor. Soylu, CHP'deki kaset kumpasıyla ilgili "Gereğini yerine getir" diyen Deniz Baykal’a, Soylu, "Biz gereğini yerine getirdik zaten" yanıtını verdi.

İçişleri Süleyman Soylu, dün Tekirdağ’ın Çorlu İlçesi’nde partisinin Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlediği mitingde yağmur altında konuştu. CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal’a "Kılıçdaroğlu ile bana gelin, demokratik hayatın nasıl bir operasyona maruz kaldığını ve senin nasıl açığa çıkarıldığını ve nasıl genel başkanlıktan gönderildiğini göstereceğim" dediğini hatırlatan Süleyman Soylu, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Bana ’gereğini yerine getir’ diyorsun. Şimdi mahkemedeyiz, mahkemede. Tüm belgeleriyle, tüm bilgileriyle beraber şu anda mahkemede. Ben sizden tek bir şey istiyorum. Gelip ben size anlatırım. İçişleri Bakanlığı’na geldiğiniz zaman ben anlatacağım. Sizi çağıracağım da merak etmeyin.

"SAYIN BAYKAL, KILIÇDAROĞLU'NU MUHAFAZA ETME"

Ama benim istediğim başka bir şey daha var. Sayın Baykal, Kılıçdaroğlu’nu muhafaza etme, Türk siyasi hayatının en büyük komplosuyla karşı karşıya kaldın, en büyük operasyonu ile karşı karşıya kaldın sen. Bunu herkesin FETÖ’nün yaptığını, adını bildiği gibi bilmektedir. Şimdi yapman gereken o mahkemede de onun nasıl olduğunu anlatabilecek misin, anlatamayacak mısın şimdi ona bakacağız.

"O ADAMI HALA KORUMA"

Size de o tuzağa nasıl düştüğünüzü, nasıl böyle bir olay ile karşı karşıya kaldığını size de göstereceğiz. Ama sayın Baykal senin birde Diyanet’e gitmen lazım senin sadece İçişleri Bakanlığı’na değil. Diyanete git de Peygamber efendimiz ile ilgili olarak hangi sözler ağza alınıyor, hangi sözler ağza alınmadığını öğrenmen lazım. Sadece İçişleri Bakanlığı sizi kesmez."

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Soylu'dan Baykal'a kaset cevabı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR15 YORUM
  • İhsan Sabri 20 Mart 2017 20:10 Karşınızda suç makinasına dönüşüş bir manyak yok arkadaşım! Hesap sorma iştiyakınızı anlamakta güçlük çekiyorum. Milletin güvenini, sevgisini kazanmış; ülkeyi üç kat büyütmüş büyük bir reformist lider var ülkenin zirvesinde... Bu iş Erdoğan konusu da değildir. Hiçi hiçine asılan Menderes gibi pamuk ipliğde bir iktidar mı olmalı, milletin temsicisi? İhtilallerle hizaya mı sokulalı on yılda bir? Elbette yetkili olmalıdır. Her 5 yılda bir hesabını millete versin yeter. Kaldı ki fesih yetkisi elan kullanılacak bir yetki değildir. Millete nasıl hesap verilir sonra???

    CEVAP YAZ 0 3
KİMDİR ?
Süleyman Soylu
SÜLEYMAN SOYLU KİMDİR?

Aslen Trabzon Of'lu bir ailenin çocuğu olan Soylu 1969 yılında İstanbul'da doğdu. İçişleri Bakanı olan Süleyman Soylu'nun eşinin ismi Hamdiye Soylu. İlk ve ortaöğrenimini İstanbul'da tamamladı. Plevne Lisesi mezunu olan S&uu

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro