YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 14 Ağustos 2018 11:10 - Güncelleme: 14 Ağustos 2018 11:15

Sosyalleşme ihtiyacı artıyor

Bugün 14 Ağustos Salı... Mars günündeyiz...

Güne Başak burcunda başlayan Ay sabah 07:58’de Terazi burcuna geçecek. İlişkiler, ortaklıklar, eşitlik ve adalet gibi kavramlar önümüzdeki iki gün daha fazla gündemimizde olabilir.

Sabah saatlerinde Ay, Oğlak burcundaki Satürn ile dik açı yapacak. Bazı ilişkiler ve işbirlikleriyle ilgili sorumluluklar öne çıkabilir. Duygusal olarak kendimizi engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebiliriz.

İş veya özel amaçlı hukuksal işlerimizle ilgilenebilir, avukat, danışman vb. kişilerle görüşebiliriz. Alacağımız fikirler önümüzdeki günlerdeki planlarımızı etkileyebilir. Maddi içerikli yeni işbirlikleri ve anlaşmalar yapmamız da mümkün.

Öğleden sonraki saatlerde Ay Terazi burcunda Venüs ile birleşecek. Güçlenen sosyal enerjiler akşam saatlerini keyifli ve eğlenceli hale getirebilir. Sevdiklerimize, eş ve partnerimize zaman ayırabilir, romantik anlar geçirebiliriz..
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Sosyalleşme ihtiyacı artıyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro