YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 11 Mart 2018 01:20 - Güncelleme: 11 Mart 2018 01:24

Sorumluluklar üzerimizde baskı yaratabilir

Bugün 11 Mart Pazar... Güneş günündeyiz...

Oğlak burcunda ilerleyen Ay güne ciddi ve kararlı enerjiler veriyor.

Ay sabah erken saatlerde Satürn ile birleşecek ve Koç burcundaki Merkür ile dik açı yapacak. Bu durum Merkür Satürn arasındaki gergin görünümü daha da güçlendirebilir. Ciddi ve karamsar düşünceler endişe ve melankoli yaratabilir.

Geleceğimizle ilgili maddi manevi daha fazla kaygı ve kuruntu duyabiliriz. Bir yandan da önümüzdeki günlerde yapılacak işleri planlamamız, iş, kariyer alanlarında sorumluluk ve görevlere odaklanmamız mümkün. Bulunacağımız ortamlarda aile büyükleri ile görüşmeler yapabilir, fikirlerimizi paylaşabiliriz. Zaman zaman üzerimizde baskı hissetmemiz mümkün.

Balık burcundaki Güneş ve Oğlak burcundaki Plüton arasında oluşan uyumlu görünüm güçlü ve olgun kişilerden destek alabileceğimizi ve otoritemizi kabul ettirebileceğimizin de işaretcisi. Amaçlarımız doğrultusunda kararlı ve sabırlı olursak fikirlerimizi kabul ettirebilir, başarıyı yakalayabiliriz.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Sorumluluklar üzerimizde baskı yaratabilir yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro