YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 11 Kasım 2018 11:38 - Güncelleme: 11 Kasım 2018 11:40

Sorumluluklar baskı yaratabilir

Bugün 11 Kasım Pazar... Güneş günündeyiz...

Ay sabah 06:55’de Oğlak burcuna geçecek. Önümüzdeki 2 gün duygular yerine mantığımız öne çıkarken, duygusal paylaşımlar konusunda daha çekimser davranabiliriz.

Dinlenmek için ayırmayı düşündüğümüz vakti ailevi sorumluluklarımız alabilir. Yoğunluktan dolayı yapmayı unuttuğumuz bir şeyle bugün ilgilenmemiz gerekebilir.

Bugün düşüncelerimiz önümüzdeki günlerde yapacağımız işlere odaklanabilir. Zihnimiz oldukça hareketli olacağından büyük hedeflerimizle ilgili araştırma yapabilir, bilgi toplayabiliriz. Akrep burcundaki Güneş ve Oğlak burcundaki Plüton arasında uyumlu görünüm olacak. Özellikle kariyer alanında güçlü kimselerden destek bulmamız mümkün.

Akşam saatlerinde Ay Satürn ile birleşecek. Ruhsal olarak daha karamsar ve melankolik hissedebiliriz. Yalnız kalmak ve dinlenmek isteyebiliriz.  Özel çalışmalar yapmak için gece saatlerini değerlendirebiliriz…
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Sorumluluklar baskı yaratabilir yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro