eposta yazdır zoom+ zoom-

Sönmez olayında flaş gelişme

Sönmez olayında flaş gelişme

Sarıkamış Dayanışma Grubu Başkanı ünlü kalp cerrahı Prof. Dr. Bingür Sönmez’in silahla vurulması olayı ile ilgili olarak Sarıkamış Belediye ...

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 24-08-2014 14:34 - Güncelleme: 17-10-2015 04:38
Sarıkamış Dayanışma Grubu Başkanı ünlü kalp cerrahı Prof. Dr. Bingür Sönmez’in silahla vurulması olayı ile ilgili olarak Sarıkamış Belediye eski Başkanı İlhan Özbilen’in gözaltına alındığı belirtildi.
Bugün sabah saatlerinde Sarıkamış ilçe merkezinde uğradığı silahlı saldırı sonucu yaralanan Prof.Dr. Sönmez Kars Kafkas Üniversitesi Araştırma Hastanesinde ameliyata alındı.
Olaydan sonra silahlı saldırıyla bağlantısı olduğu iddia edilen Sarıkamış eski Belediye Başkanı İlhan Özbilen’in gözaltına alındığı öğrenildi. Özbilen’in Sarıkamış İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde ifadesinin alındığı belirtiliyor.
Kars Valisi Günay Özdemir, Kars Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sami Özcan, Sarıkamış Belediye Başkanı Göksal Toksoy olaydan sonra hastaneye gelerek Sönmez’in sağlık durumu hakkında bilgi aldılar.
Diğer yandan, Sönmez’in, Sağlık Bakanlığı’na ait ambulans uçakla İstanbul’a gönderileceği öğrenildi.
(İHA)
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Sönmez olayında flaş gelişme haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro