Şoke eden görüntü! Kütük diye piton yılanın üstüne bastı

Endonezya’nın Batı Sumatra bölgesi Padang Pariaman yerleşim yerinde bir balıkçı, yılan balığı tutmaya çalışırken kütüğe bastığını sanarak dev büyüklükteki piton yılanın üstüne çıktı. Hayvan hareket etmeye başladığında ise neye uğradığını şaşıran adam ayaklarının altında 8 metrelik pitonu gördü. Dev büyüklükteki piton yılanı 100 kilogramlık ağırlındaydı ve bir anda adamın bileklerine saldırarak sıkmaya başladı. Etraftaki diğer 6 erkek ise arkadaşlarını kurtarmak için harekete geçti ve büyük mücadele başladı.

6 erkek bir yandan pitonun ağzını tutarak ısırmasını engellerken diğer yandan ise hayvanın arkadaşlarının bacağını parçalamasına izin vermediler. Dakikalar boyu süren mücadelenin sonunda hayvanı durdurmayı başardılar.

Dini inançlar gereği piton yılanı yemedikleri için hayvanı doğaya serbest bıraktılar. Dünya'nın en büyük yılanlardan olan piton yılanı 9 metreye kadar uzayabiliyor.

  • Dünya 05 Aralık 2018 19:00
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw gp

YORUM YAZIN Şoke eden görüntü! Kütük diye piton yılanın üstüne bastı videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro