eposta yazdır zoom+ zoom-

Skandal! YPG'liler ile ABD'li askerler halı saha maçı yaptı

Skandal! YPG'liler ile ABD'li askerler halı saha maçı yaptı

TÜRKİYE, YPG’nin Menbiç’ten çekilmesini beklerken, YPG’liler ABD’li askerlerle ilişkilerini geliştirmeye devam ediyor. Son olarak YPG tarafından yapılan paylaşımda YPG'liler ile ABD'nin başını çektiği uluslararası koalisyona bağlı askerlerlerin halı saha maçı yaptığı belirtildi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 03-08-2018 17:09 - Güncelleme: 03-08-2018 17:10

YPG'nin Menbiç Askeri Meclisi Sözcüsü Şervan Derviş, ABD'nin başını çektiği uluslararası koalisyona bağlı askerlerle yapılan halı saha maçını sosyal medyadan paylaştı.

Türkiye ile ABD arasındaki görüşmeler sonucunda, YPG'nin Menbiç'ten çekilmesi konusunda anlaşmaya varıldığı açıklanmıştı.

YPG'nin çekilmesi için planlar üzerinde çalışıldığı duyurulmuş ancak şimdiye kadar gözle görülür bir gelişme yaşanmamıştı.

ABD ASKERLERİYLE HALI SAHA MAÇI
YPG'nin Menbiç Askeri Meclisi Sözcüsü Şervan Derviş, sosyal medya hesabından fotoğraflar paylaştı. ABD'nin başını çektiği uluslararası koalisyona bağlı askerlerle halı saha maçı yaptıklarını söyleyen Derviş, maçta çekilen fotoğrafları "Terörle mücadelenin zaferle sona erdiğini" yazdı.

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Skandal! YPG'liler ile ABD'li askerler halı saha maçı yaptı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR3 YORUM
  • Misafir 03 Ağustos 2018 23:38 Tarikat nedir cemaat nedir ogrensek yada işimize geldiği gibi değilde Allah'ın dediği gibi dinimizi anlasak işler düzelir.

    CEVAP YAZ 0 2

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro