eposta yazdır zoom+ zoom-

Siyah Beyaz Aşk 5. bölümü neler oldu?

Siyah Beyaz Aşk 5. yeni bölümü yayınlandı. Siyah Beyaz aşk dizisinin 5. bölümü 13 Kasım 2017 Pazartesi akşamı Kanal D'de izleyici ile buluştu. İşte Siyah Beyaz Aşk 5. bölümünde olanlar.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 14-11-2017 08:02 - Güncelleme: 14-11-2017 08:02

Kanal D ekranlarında yayınlanan Siyah Beyaz Aşk dizisinin 5. bölümü ekrana geldi. Siyah Beyaz Aşk dizisinin yeni bölümü izleyiciyi ekrana kilitledi. Peki gelecek bölümde neler olacak.

Siyah Beyaz Aşk’ın 13 Kasım 2017 Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde Gülsüm'ün doğum sancılarını duyan Aslı, oraya giderek ona yardımcı olur. Fakat bu olanları Ferhat'ın bilmemesi gerekmektedir. Yeter, Aslı'nın bu konuyu mezara kadar saklaması gerektiğini sert bir dille açıklar.

Aslı’nın sarhoş olduğu gece onu öpen Ferhat, ona karşı ne hissettiğini sorgulamaya başlar. İkili arasında bu öpücük, aralarındaki duvarların yavaş yavaş yıkılmasına sahne olurken birbirlerine karşı öfkelerinde bir değişim olmaz. Ferhat ile evlenmek zorunda kalan Aslı, ilk fırsatta normal hayatına dönebilmek için ortam kollamaktadır.

Namık Emirhan, kendisine ihanet edenin kim olduğunu araştırmaya devam eder. Adamları arasında bir köstebek olduğunu düşünmeye başlar. Ferhat’ın uyarısından sonra kendisini tetikte hisseden Cüneyt, daha dikkatli davranmak zorunda kalır. Gülsüm’ün de doğum zamanının gelmesi, gizli ilişkilerini saklamakta zorluk çıkarır. Ferhat’ın savcı kardeşi Yiğit ise Namık Emirhan’ın maskesini düşürmek için hamle yapmaya devam eder. Aslı ile baş başa kalan Yiğit, evliliğe zorlandığını ortaya çıkarmaya çalışır. Aslı için ayağına kadar gelen bu fırsat, yeni bir karar almasına neden olur.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Siyah Beyaz Aşk 5. bölümü neler oldu? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro