Sırtına bitki yeşeren sıçan, izleyenleri şaşkına çevirdi

Hindistan'ın Madhya Pradeş eyaletine bağlı Ratlam'da 7 Ağustos günü görenleri şaşkına çeviren bir olay yaşandı. Datar Singh adlı çiftçi tarlasına gittiğinde sırtında soya filizi büyümüş canlı haldeki bir sıçanla karşılaştı. Sıçanın sırtındaki yaradan içeri düşen bir tohumun filizlendiği düşünülüyor.

SIÇANIN SIRTINDA SOYA FİLİZİ BÜYÜMÜŞ Dailymail'in haberine göre, Datar Singh adlı çiftçi daha önce tarlasına ektiği soya fasulyelerini kontrol etmek için tarlasına gittiğinde sırtında soya filizi büyümüş canlı haldeki bir sıçanla karşılaştı. Singh ve çevresindekiler şaşkınlıkla sıçanı inceleyerek videoya kaydetti.

SIRTINDAKİ AÇIK YARAYA DÜŞEN TOHUM BÜYÜMÜŞ OLABİLİR Hayvanın oldukça acı çektii belirtilirken çiftçi Singh'in kemrigeni evine götürüp soya filizini hayvanın sırtından çıkardığı açıklandı.

Singhsoya tohumunun sıçanın sırtındaki açık yaraya düşmüş ve orada büyümeyi sürdürmüş olabileceğini söyledi.

Yakınlarındaki Barnagar'daki bir kolejde biyoloji departmanının başındaki Profesör A. Sıddıki de "Bu bir mucize. Bitkinin sıçanın boynuna yakın yerde büyümüş olmasına rağmen herhangi bir beyin hasarı olmamış" dedi.

  • Dünya 17 Ağustos 2018 07:50
  • SİTENE EKLE
  • PAYLAŞ fb tw

YORUM YAZIN Sırtına bitki yeşeren sıçan, izleyenleri şaşkına çevirdi videosuna yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • xtr 16 Ağustos 2018 15:01 Canlı DNA'sı ile mutasyona girebilen bu bitkileri bir de bile bile tüketiyoruz? Olacak iş değil.

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro