eposta yazdır zoom+ zoom-

Sırrı Süreyya'ya İmralı şoku!

Sırrı Süreyya'ya İmralı şoku!

Selahattğin Demirtaş ve Pervin Buldan'dan oluşan BDP heyeti İmralı'ya gitti.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 24-06-2013 13:27 - Güncelleme: 13-10-2015 20:26

BDP Eşbaşkanı ve Grup Başkanvekili Pervin Buldan'dan oluşan heyet İmralı Adası'na gitti. Sırrı Süreyya Önder ikinci kez heyette bulunmuyor.

Daha önceki İmralı heyetinde yer almayan Sırrı Süreyya Önder'in Gezi Parkı eylemlerinden dolayı veto yediği iddia edilmişti.

Sırrı Süreya Önder’in Gezi Parkı eylemleri sırasında üstlendiği rol nedeniyle İmralı’ya gidişinin Başbakan Erdoğan’ın da bilgisi dahilinde Adalet Bakanlığı yetkileri tarafından veto edildiği iddialar arasında yer almıştı.

Polis kontrolünde parka girmeye çalışan iş makinalarının önüne geçerek Gezi Parkı Direnişi’ni de başlatan isim olarak nitelendirilen Önder, süreç kapsamında Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Başbakanvekili Bülent Arınç’la buluşmuştu.


İmralı heyetinde Sırrı Süreyya neden yok?

BDP Eşbakanı Selahattin Demirtaş ve BDP Iğdır milletvekili Pervin Buldan, Öcalan ile görüşmek için İmralı adasına gitti. (Devamı...)

1595.jpg 

 

PAYLAŞ tw fb
KİMDİR ?
Selahattin Demirtaş
SELAHATTİN DEMİRTAŞ KİMDİR?

HDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş aslen nereli, ailesinin kökeni nedir, eşi Başak Demirtaş ve kızları hakkında bilinmeyenler neler? İşte Selahattin Demirtaş'ın eşi, ailesi ve çocukları ile biyografisi; Selahattin Demirtaş, 10 Nisan 1

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro