eposta yazdır zoom+ zoom-

Sıla Eurovision için sert konuştu!

Sıla Eurovision için sert konuştu!

Son günlerde kimin gideceği tartışma konusu olan Eurovision şarkı yarışması için Sıla çok sert ve net konuştu.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 09-12-2010 09:38 - Güncelleme: 16-10-2015 19:36

Yeni albümü 'Konuşmadığımız şeyler var' ile Top 10 listelerinde Megastar Tarkan'ı da geride bırakarak zirveye oturan popçu Sıla, önceki akşam Arnavutköy Eftalya Balıkçısı'ndaydı. Mustafa Ceceli'nin de aralarında bulunduğu kalabalık bir grup ile görüntülenen Sıla, mekan çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtladı.

SATIŞLARIMIZ İYİ

Mustafa Ceceli ile sürpriz bir projede buluşacaklarını belirten Sıla, konuyla ilgili bilgi vermekten kaçınırken, yeni albümünün başarısıyla ilgili olarak da "Albüm satışlarımız gayet iyi gidiyor. Gelen tepkilerin hepsi iyi yönde ama daha çok çalışmamız lazım" dedi. Eurovision'da Türkiye'yi kimin temsil etmesiyle ilgili sorulan soruya ise ünlü popçu, "Eurovision'u saçma buluyorum ve bu yarışmanın sadece Türkiye'de büyütüldüğünü düşünüyorum. Başka hiçbir ülkede Eurovision bu kadar dikkate alınmıyor. Eğer bana bir teklif gelirse bunu reddederim" diyerek sert bir cevap verdi. Sıla, daha sonra aracına binerek mekandan hızla uzaklaştı.

PAYLAŞ tw fb gp

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro