eposta yazdır zoom+ zoom-

Sibel Can ve Muhterem Nur arasında büyük tartışma

Sibel Can ve Muhterem Nur arasında büyük tartışma

Ünlü sanatçı Sibel Can ve Müslüm Gürses’in hayat arkadaşı Muhterem Nur arasındaki tartışma giderek büyüyor. Muhteren Nur Sibel Can için reklam yapma deyince tartışmaya tartışmaya Burhan Bayar da katıldı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 12-04-2016 09:39 - Güncelleme: 12-04-2016 09:39

Sibel Can ile Muhterem Nur arasındaki tartışmaya Burhan Bayar'da katıldı.

Sibel Can ile Müslüm Gürses’in hayat arkadaşı Muhterem Nur arasında doğan polemiğe ünlü besteci Burhan Bayar da katıldı. 

SİBEL CAN REKLAM YAPMASIN

Sibel Can’ın “Arabesque” albümüyle ilgili açıklaması, Muhterem Nur’dan tepki gördü. “Müslüm Gürses sağlığında o şarkıları birlikte okuyalım demişti” diyen Can’a “Gürses adıyla reklam yapmasın” karşılığını veren Nur, yeni bir polemik başlattı. Tartışmaya Burhan Bayar da katıldı. 

UNKAPANINA GELEN KİMDİ?

Bayar, Muhterem Nur’a Facebook üzerinden seslendi: “Muhterem Nur Abla, ‘Sibel Can, Müslüm Gürses’in adını kullanıp prim yapmasın’ demiş. Aslında hatıralara saygımdan konuşmuyorum ama baba öldüğünün ertesi günü ‘Baba Şarkılar’ anlaşması için Unkapanı’na gelen kimdi? Konuşacak çok şey var da mahşerde inşallah.”

BEN DAHA ÖLMEDİM

Tartışmanın büyümesi üzerine Muhterem Nur, telefonla “Söylemezsem Olmaz”a bağlanarak şunları söyledi: “Herkes Müslüm Gürses’in adını kullanıyor, iyi de ben daha ölmedim, bana neden danışılmıyor? Ben de Sibel’i beğeniyorum ayrıca.”

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Sibel Can ve Muhterem Nur arasında büyük tartışma haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro