Shakira konser öncesi Boğaz turu yaptı

“El Dorado Dünya Turnesi” kapsamında Vodafone Park’ta konser verecek olan Lübnan asıllı Kolombiyalı şarkıcı, söz yazarı, dansçı ve oyuncu Shakira, kaldığı otelden çocukları Milan (sağ) ve Sasha (solda) ile ayrılarak tekneyle boğaza açıldı.

Shakira konser öncesi Boğaz turu yaptı

Lübnan asıllı Kolombiyalı şarkıcı, söz yazarı, dansçı ve oyuncu Shakira, bugünkü konser için dün akşam saatlerinde İstanbul'a geldi. Türk gazeteciler şarkıcıyı baklava ikram ederek karşıladı. “El Dorado Dünya Turnesi” kapsamında Vodafone Park’ta konser verecek olan şarkıcı bugünkaldığı otelden çocukları Milan (sağ) ve Sasha (solda) ile ayrılarak tekneyle boğaza açıldı.

Shakira konser öncesi Boğaz turu yaptı

İstanbul Boğazı'nın tadını çıkaran ünlü Shakira oldukça keyifliydi. Öte yandan, Shakira'nın kentte vereceği konser nedeniyle bazı yollar trafiğe kapatılacak. Geçtiğimiz günlerde konser öncesi Kapalıçarşı'da yaptığı alışveriş ile gündeme gelen şarkıcı 75 bin TL’ye kendisi için oryantal kıyafet, iki halı ve çeşitli baharatlar aldırdı.

Shakira konser öncesi Boğaz turu yaptı

Öte yandan Shakira'nın hayranı Nurcan Topbaş, Shakira'yı görmek için 5 gündür otelin önünde beklediğini ifade etti. 22 yaşındaki Nurcan Toptaş, " Yıllardır hayranıyım. Shakira'nın imzasını dövme yaptırdım. Konsere gidemiyorum tek umudum bu otel" dedi.

Shakira konser öncesi Boğaz turu yaptı

Kendisini görmek için 5 gündür bekleyen fanı Nurcan Toptaş ile fotoğraf çektirdikten sonra "Merhaba Türkiye" diyerek Türk bayraklı tekne ile boğaza açıldı.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro