YAZARLAR

Demet BALTACI

Demet BALTACI

demet@internethaber.com @demetbaltaci rss Eklenme Tarihi: 29 Nisan 2018 11:15 - Güncelleme: 29 Nisan 2018 11:17

Sezgilerimiz güçleniyor

Bugün 29 Nisan Pazar... Güneş günündeyiz...

Terazi burcunda ilerleyen Ay sabah saatlerinde Uranüs ile karşıt açı yapacak ve 08:31’de boşluğa girecek. Günün ilk saatlerinde ruhsal olarak gergin ve huzursuz olabilir. Uyku sorunları da yaşanabilir.

Ay 10:11’de Akrep burcuna geçecek. Önümüzdeki iki gün Ay Akrep burcunda ilerlerken ruhsal ve gizemli konulara ilgimiz artabilir.

Yarın meydana gelecek dolunay etkisini hissettirmeye başlayabilir. Duygularımızın ve sezgilerimizin güçleneceği gün boyu maneviyat ve sanatsal konulara çekilebiliriz. Bilinçaltı çalışmaları ve tefekkür için de gece saatleri çok uygun olabilir.

Bugün Boğa burcundaki Güneş ve Oğlak burcundaki Satürn arasında meydana gelecek üçgen açı aile büyükleri ve otorite kavramlarından güç ve destek almamızı sağlayabilir. Maddi manevi güvenlik alanında uzun vadeli hedeflerimize odaklanabilir, somut gelişmeler yaşayabiliriz.
PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Sezgilerimiz güçleniyor yazısına yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU YAZIYA YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
REKLAM
Demet BALTACIDİĞER YAZILARIDemet BALTACI
TÜMÜ

GÜNCEL YAZILAR TÜMÜ

Dilediğiniz platformdan Bizi izlemeye devam edin! tw gp fb rs
REKLAM
REKLAM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro