eposta yazdır zoom+ zoom-

Sevilen oyun Call of Duty sinema filmi oluyor

Sevilen oyun Call of Duty sinema filmi oluyor

Tüm zamanların en çok satan oyunlarından olan ve yeni serisini yaklaşık bir ay önce severlerine sunan Call of Duty, sinema filmi oluyor.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 05-12-2018 10:55 - Güncelleme: 05-12-2018 10:55

İlk olarak 2003 yılında Activison eşliğinde oyun dünyasına merhaba diyen Call of Duty, sinema filmi olacak. İlk olarak Activision Blizzard Stüdyoları'nın ilk  "Sicario 2" filminin yönetmeni Stefano Sollima tarafından yazılacağı açıklanmıştı. Serinin birinci filmi daha çıkmadan gündeme gelen iddialara göre serinin ikinci filmini "Black Panther" filminin yazarı Joe Robert Cole'un yazacağı ortaya çıktı.

Daha birinci filmin oyuncu kadrosu ve dağıtımcısı netlik kazanmış durumda değilken Variety'de yer alan habere göre stüdyo ikinci filmin çalışmalarına şimdiden başladı.

Activision Blizzard Stüdyo'larının başkanı Cole hakkında resmi bir açıklamada bulunmuş olmasa da, birçok kaynak Cole'un ikinci filmi kaleme alacağını iddia etti.

Bugüne dek toplamda 15 oyun ve 250 milyon satış gibi erişilmesi güç bir başarıya imza atan Call of Duty serisinin , 2003 yılında oyuncularla buluşmasından beri sıkça beyaz perdeye uyarlanacağı iddia ediliyordu.

Filmlerin ne zaman çekilip ne zaman vizyona gireceği ise merak konusu oldu.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Sevilen oyun Call of Duty sinema filmi oluyor haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro