SON DAKİKA

eposta yazdır zoom+ zoom-

Serdar Ortaç dedikodulara yanıt verdi: Türkiye'de yaşamaktan çok memnunuz!

Serdar Ortaç dedikodulara yanıt verdi: Türkiye'de yaşamaktan çok memnunuz!

Serdar Ortaç, sosyal medya hesabından 'İrlanda vatandaşı oldu' şeklindeki söylentilere açıklık getirdi.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 04-09-2018 13:46 - Güncelleme: 04-09-2018 13:46

Serdar Ortaç, 2014 yılında İrlanda doğumlu Chloe Loughnan ile dünya evine girdi ve aradan geçen dört yıl boyunca sürekli olarak magazin gündeminde evliliğiyle ilgili yapılan haberler üzerinden kendisine yer buldu. Kimi zaman eşiyle arasının bozuk olduğu yönünde haberlerle magazin sayfalarına konuk olan Serdar Ortaç, kimi zaman da baba olacağı yönündeki haberleriyle gündeme geldi. Ancak Ortaç’ın hakkında ortaya atılan son iddia son derece ilginç. Serdar Ortaç’ın İrlandalı eşi aracılığıyla bu ülkenin vatandaşı olduğu yönünde iddialar ortaya atılınca Ortaç sessizliğini bozdu ve konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından şunları yazdı:

"Serdar Ortaç İrlanda vatandaşı oldu diye dedikodu çıkmış. İstesem de İrlanda vatandaşı olamam, orada yaşamam lazım ayrıca biz Türkiye'de yaşamaktan çok memnunuz."

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Serdar Ortaç dedikodulara yanıt verdi: Türkiye'de yaşamaktan çok memnunuz! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro