'Sen yeter ki benden boşan' dedi 425 milyon dolar ödedi

Ünlülerin aşkları skandalla başlayıp skandallar bitiyor çoğu zaman. Bitirmekte onlar için kolay olmuyor. Çünkü arada öyle tazminatlar ödeniyor ki, sayılar dudak uçuklatıyor. İşte yüklü miktarda tazminat ödeyerek boşanan o ünlüler.

'Sen yeter ki benden boşan' dedi 425 milyon dolar ödedi

Ünlülerin aşkları skandalla başlayıp skandallar bitiyor çoğu zaman. Bitirmekte onlar için kolay olmuyor. Çünkü arada öyle tazminatlar ödeniyor ki, sayılar dudak uçuklatıyor. İşte yüklü miktarda tazminat ödeyerek boşanan o ünlüler. Arnold Schwarzengger ile Maria Shriver / Hollywood'un güçlü çifti, 25 yıllık evliliğin ardından yollarını ayırmaya karar verdiğinde herkes çok şaşırmıştı. Ama Shriver, kocasının kendisini başka bir kadınla aldatmasını hele de ondan bir çocuk sahibi olmasını kabullenemedi. Hemen boşanmaya karar verdi. Ama bu eski California Valisi ve beyazperdenin Terminatör'ü Schwarzenegger'a pahalıya patladı. Aktör, 400 milyon dolarlık servetinin yarısını Maria Shriver'a verdi.

'Sen yeter ki benden boşan' dedi 425 milyon dolar ödedi

Mel Gibson ve Robyn Moore
31 yıllık eşi Robyn Moore'dan boşanırken Mel Gibson da hatırı sayılır bir para ödedi. Moore da kocasının Oksana Grigorieva ile ilişki yaşadığını ve ondan bir çocuk sahibi olacağını öğrenince boşanma kararı aldı. Gibson 7 çocuğunun annesi olan eski eşine boşanırken 425 milyon dolar verdi.

'Sen yeter ki benden boşan' dedi 425 milyon dolar ödedi

Ama bu kadarla da kalmadı. Gibson'ın Grigorieva ile evliliği de uzun sürmedi. Genç kadın boşanırken aktörden 750 bin dolar alacaktı. Ancak Gibson ile ilişkisinin ayıntılarını Howard Stern Show'da anlatınca alacağı tazminat 375 bin dolara düştü.

'Sen yeter ki benden boşan' dedi 425 milyon dolar ödedi

Neil Diamond ve Marcia Murphy
Müzisyen Neil Diamond, 1995 yılında ikinci karısı Marcia Murphy'den ayrılırken ödedeği tazminat ile tarihe geçmişti. 26 yıl evli kalan çift şiddetli geçimsizlik nedeniyle yollarını ayırmaya karar verdi. Sonunda Diamond 150 milyon dolar ödedi eski eşine. Ama onun arkasından da hiç kötü bir şey söylemedi. Diamond "Eski karım ödediğim paranın her kuruşuna değer" diye konuştu. Diamond 71 yaşındayken kendisinden 30 yaş genç yeni karısıyla evlendi.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro