eposta yazdır zoom+ zoom-

Sen Anlat Karadeniz 5.yeni bölümde neler olacak ölü ya da diri sadece Nefes

Sen Anlat Karadeniz 5.yeni bölümde neler olacak ölü ya da diri sadece Nefes

Şiddet sahneleri büyük tartışma yaratan, kaçık kocasından kaçan Nefes'in hikayesinin anlatıldığı Sen Anlat Karadeniz 5.yeni bölüm bu akşam saat 20.00'de izleyici ile buluşacak. Sen Anlat Karadeniz 5.yeni bölümde neler olacak? Nefes İstanbul'a kaçtı. Gelin Sen Anlat Karadeniz 5.yeni bölümde neler olacak bir bakalım.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 21-02-2018 12:17 - Güncelleme: 21-02-2018 12:17

Ekranın en derbeder karakteri Nefes... Psikopatlığın sınırlarını zorlayan Vedat'ın sapkın icraatlarını herkes merak ediyor. Öte yandann Nefes, Vedat'ın elinden nasıl kurtulacak merak ediyor. Başladığı günden bu yana en çok konuşulan dizilerden biri olan Sen Anlat Karadeniz 5.yeni bölümü ile bu akşam saat 20.00'de izleyenlerle buluşacak. Nefes, İstanbul'da bakalım neler olacak. Tahir, Nefes'in peşini bırakacak mı? Hadi gelin Sen Anlat Karadeniz 5.yeni bölüm özetine ve neler olacağına bir bakalım ardından Sen Anlat Karadeniz 5.yeni bölüm fragmanını izleyelim.

SEN ANLAT KARADENİZ 5.YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK; Nefes ve Yiğit’in Rusya’daki özgürlük hayalleri, Vedat’ın onları yakalamasıyla suya düşer. Tahir, Batum’da Nefes’ten gelecek “sağ salim vardık” haberini beklerken, Vedat, Nefes’ten oğlunu da ayırır, Yiğit’i annesinin kollarından koparıp İstanbul’a gönderir. 

Nefes şimdi yabancı bir memlekette yapayalnız Vedat’ın zalim ellerindedir.Tahir ise yüzlerce kilometre öteden çok acı bir şekilde Nefes’in her çığlığına tanık olur. Nefes’in Yiğit’i kendisine emanet ettiğini duyar ve Vedat’ın silahından çıkan merminin sesiyle büyük bir karanlığın içine gömülür. Artık hayatının tek bir amacı vardır. Ölü ya da diri, Nefes’i Vedat’ın ellerinden almak ve Yiğit’i kurtarmak.

Karadeniz’de ise, Mustafa kardeşinin hayatı karşılığında kaçırdığı Eyşan’la uğraşırken, Asiye hiç istemediği eltisi Mercan’a bohça götürmek zorunda kalır ve elbette Asiyeliğini yapar. Ancak çok geçmeden gelen bir mesaj, Asiye’nin yüreğinde büyük bir yangını başlatır. Kocası onu başka bir kadınla aldatmaktadır! Asiye tabancasını kaptığı gibi Mustafa’sının peşine düşer.

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Sen Anlat Karadeniz 5.yeni bölümde neler olacak ölü ya da diri sadece Nefes haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro