eposta yazdır zoom+ zoom-

Sen Anlat Karadeniz 17.yeni bölüm fragmanı yayınlandı Mercan ölecek mi

Sen Anlat Karadeniz 17.yeni bölüm fragmanı yayınlandı Mercan ölecek mi

ATV ekranların yayınlanan Sen Anlat Karadeniz 16.son bölüm ile nefesleri kesti. Her Çarşamba izleyici karşısına çıkan Sen Anlat Karadeniz'de Tahir Nefes evliliğinden sonra Mercan kendini öldürecek mi? Sen Anlat Karadeniz 17.yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 09-05-2018 12:17 - Güncelleme: 09-05-2018 12:17

ATV'nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz, 16.son bölümü ile izleyici karşısına çıktı. Tahir ile Nefes'in evlenmesinin ardından aklını yitiren Mercan'ı Vedat ölüme sürükleyecek mi? Sen Anlat Karadeniz 17.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Önce Sen Anlat Karadeniz 16.son bölümde neler yaşanmış bakalım hemen ardından Sen Anlat Karadeniz 17.yeni bölüm fragmanını izleyelim.

SEN ANLAT KARADENİZ 16.SON BÖLÜMDE NELER OLDU ÖZETİ; Yiğit'i kurtarabilmek için hayatlarını birleştiren Nefes ve Tahir'in asıl savaşları şimdi başlamaktadır. İlk günden onlara zindan edilen hayata, el ele direnmeye kararlıdırlar. Tahir önce Nefes'i bir kaç kez düştüğü yerden kaldırmak zorunda kalır. Ama kendisi düştüğünde ve acıdan delirdiğinde, Nefes'in o kırılgan görünüşünün altındaki gerçek gücü görür ve büyülenir.

Vedat'ın cehenneminde direnebilmek için Yiğit'le kendisine bir masal dünyası yaratan Nefes, bu cehennemde de Tahir'le kendisine bir sevda türküsü yaratmaya başlamıştır. Ancak, Saniye'nin başını çektiği "dul bir kadınla evlenemezsin" cemiyetinin çığlıklarını bastırmaya çalışan bu türkü, Vedat'ın intikam çığlıklarını henüz duymamıştır.

Nefes ile Tahir'in evlenmeleri yüzünden çıldıran Vedat, Tahir'i öldürmeye ant içer. Kendi eliyle canına kıyamadığı Tahir'in ölmesi için bir maşa kullanmayı planlar. Planını gerçekleştirmek için masum bir canı, Mercan'ı kurban etmeye karar verir. Nefes ile Tahir evlenince dengesini iyice kaybeden Mercan, Vedat'ın şeytani planının kurbanı olacak mıdır?

SEN ANLAT KARADENİZ 17.YENİ BÖLÜM FRAGMANI; henüz yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz haberimizde olacak.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Sen Anlat Karadeniz 17.yeni bölüm fragmanı yayınlandı Mercan ölecek mi haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR8 YORUM
  • Elanur demir 18 Mayıs 2018 13:08 Bence nefes ceylanı öğrenecek sen anlat karadeniz çaeşaba çabuk gel da

    CEVAP YAZ 0 0

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro