Selen Görgüzel'in dans videosu ortalığı kasıp kavurdu!

Hamdi Alkan'ın eşi Selen Görgüzel, dans ettiği videosunu Instagram'ından paylaştı. Selen Görgüzel, paylaşımının altına, "Müziğin sesini duymayanlar dans edenleri deli sanırlar" notunu yazdı. Görgüzel, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla binlerce beğeni aldı.

Selen Görgüzel'in dans videosu ortalığı kasıp kavurdu!

Cesur paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen yönetmen Hamdi Alkan'ın oyuncu eşi Selen Görgüzel, bu paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Selen Görgüzel, klip çekimleri için dans dersleri aldığı kurstan paylaşım yaptı. Sandalyenin etrafında yaptığı cesur hareketlerle takipçilerinin gönlünü fetheden Selen Görgüzel'in paylaşımı kısa sürede beğeni rekoru kırdı.

Selen Görgüzel'in dans videosu ortalığı kasıp kavurdu!

''MÜZİĞİN SESİNİ DUYMAYANLAR DANS EDENLERİ DELİ SANIRLAR'': Selen Görgüzel, paylaşımının altına, "Müziğin sesini duymayanlar dans edenleri deli sanırlar" notunu yazdı. Selen Görgüzel'in paylaştığı dans videosunu eleştirenler de oldu. Kıvrak ve seksi dansıyla hayranlarının beğenisini kazanan Selen Görgüzel, deyim yerindeyse ortalığı kasıp kavurdu.

Selen Görgüzel'in dans videosu ortalığı kasıp kavurdu!

''EŞİMİN SAÇLARINI MI YOLAYIM'' DEMİŞTİ: Oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan kızının ve eşinin sosyal medya paylaşımlarını eleştirenlere yanıt verdi. Alkan, "Çok ciddiye almıyorum. O kadar alıştım ki. Artık birbirimize küfür etmeyelim, gelin birleşelim; benim duygum bu. Ne yapayım gidip eşimin, kızımın saçlarını mı yolayım? Böyle mi mutlu olacaksınız? Hayır, bunu yapmayacağım. Dünya yeterince kötü" ifadelerini kullandı.

Selen Görgüzel'in dans videosu ortalığı kasıp kavurdu!

POZLARI PAMELA ANDERSON'I ANIMSATMIŞTI: Hamdi Alkan'ın oyuncu eşi Selen Görgüzel (39) sahilde birbirinden iddialı fotoğraflar çektirdi. Sahilde çektirdiği fotoğraflar, 90’ların ünlü Amerikan dizisi Sahil Güvenlik’in yıldızı Pamela Anderson’ın pozlarını anımsattı. Selen Görgüzel’in bikinili fotoğraflarına eşi Hamdi Alkan “Güzel olmuş” demişti. Görgüzel eşini bu yorumu yüzünden eleştirenlere tepki gösterdi.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro