eposta yazdır zoom+ zoom-

Selahattin Aydoğdu kimdir Fatih Terim ile Çeşme'de neden kavga etti?

Selahattin Aydoğdu kimdir Fatih Terim ile Çeşme'de neden kavga etti?

Selahattin Aydoğdu kimdir Fatih Terim ile kavga eden daha sonra basın yoluya tehdit etme nedeniyle gözaltına alınan Selahattin Aydoğdu ne iş yapıyor aslen nereli? Selahattin Aydoğdu ile ilgili tüm detaylar internethaber'de.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 17-07-2017 08:31 - Güncelleme: 17-07-2017 08:31

Fatih Terim ile kavga ettikten sonra adını basından sık sık duyduğumuz ve dün gözaltına alınan Selahattin Aydoğdu kimdir ne iş yapıyor? Fatih Terim ile Selahattin Aydoğdu neden kavga etti? Tüm detaylar internethaber'de.

Türkiye gündemine bomba gibi düşen Çeşme’de Fatih Terim ve Selahattin Aydoğdu arasında yaşanan olaylar sonucu Selahattin Aydoğdu ifadeye çağırıldı. Peki, gündemdeki isim Selahattin Aydoğdu kimdir, nereli, ne iş yapıyor? 

SELAHATTİN AYDOĞDU KİMDİR?

Aslen Mardinli olan fakat ufak yaşlardan bu yana Adana’da yaşayan Selahattin Aydoğdu, 1992 yılından bu yana kebapçılık yapıyor. Adana’da açtığı ilk işletmenin ardından Türkiye’nin çeşitli yerlerinde şubeler açan Selahattin Aydoğdu, Adana Demirspor’un da bir dönem kulüp başkanlığını yaptı. Aynı zamanda Galatasaray kongre üyesi olan Selahattin Aydoğdu’nun şu anda TFF yönetiminde yedek listede olduğu da ifade edildi.

FATİH TERİM İLE NEDEN KAVGA ETTİ?

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile damatları Ahmet Baran Çetin, Volkan Bahçekapılı ve iki özel korumanın önceki akşam Çeşme Alaçatı’daki Yüzevler Kebapçısı’nı basıp, mekânın sahibi Selahattin Aydoğdu’ya saldırdığı, daha sonra garsonların da karışmasıyla büyük bir kavganın yaşandığı iddia edildi. İddiaya göre masaların, sandalyelerin ve tabakların havada uçuştuğu olay şöyle gelişti:

Fatih Terim’in damadı Ahmet Baran Çetin, Çeşme Alaçatı’daki Yüzevler Kebapçısı’nın yanına Beeves Steak House adlı restoran açtı. Çetin, dükkânının önüne bir paravan açınca ‘Genel peyzaja uymuyor’ itirazları oldu ve kaldırılması istendi. Çetin bunun üzerine kayınpederi Fatih Terim’i arayıp yardımcı olmasını istedi. Fatih Terim de önceki gece saat 20.15’te Yüzevler Kebapçısı Selahattin Aydoğdu’yu telefonla arayıp, ‘Neden müdahale ediyorsunuz! Beni getirtmeyin oraya lan...’ dedi. Aydoğdu da, Fatih Terim'e küfür etti.

BODRUM’DAN ALAÇATI’YA GELDİ

Bu sözlerin ardından Fatih Terim, saat 21.00’den sonra damatları Ahmet Baran Çetin, Volkan Bahçekapılı ve iki özel koruması Bodrum’dan Çeşme Alaçatı’ya gitti. Saat 00.10 sularında Fatih Terim, Yüzevler Kebapçısı’nın duvarından atlayarak Selahattin Aydoğdu’nun yanına gitti. Aydoğdu’ya yumruk salladı ancak boşa gitti. Ardından Aydoğdu kendisine birkaç yumruk vurdu. Bu sırada olaya Terim’in yanındakiler ve mekânın garsonları da karışınca büyük bir kavga çıktı. Masaların, sandalyelerin, tabakların havada uçuştuğu kavga 3-4 dakika sürdü. Terim ve beraberindekiler daha sonra olay yerini terk etti.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Selahattin Aydoğdu kimdir Fatih Terim ile Çeşme'de neden kavga etti? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro