eposta yazdır zoom+ zoom-

Sedat Peker'den Fatih Altaylı'ya: Kanıtım seni öldürmemiş olmam!

Sedat Peker'den Fatih Altaylı'ya: Kanıtım seni öldürmemiş olmam!

Sedat Peker, "iç çamaşırlarıyla gözaltına alındığı görüntüler" yazısı nedeniyle Fatih Altaylı'ya sert çıktı: "Seni bugüne kadar öldürmemiş olmam bile benim suç örgütü lideri olmadığımın en büyük kanıtıdır."

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 02-10-2017 15:41 - Güncelleme: 02-10-2017 16:06

Suç örgütü liderliğinden yargılanan Sedat Peker, Habertürk gazetesi yazarı Fatih Altaylı'nın "Sedat Peker'in iç çamaşırlarıyla gözaltısı hâlâ aklımda, bugün bu noktaya gelindiyse" sözleriyle ilgili olarak, "Kanıtım seni öldürmemiş olmam" dedi. 

Peker, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Seni bugüne kadar öldürmemiş olmam bile benim suç örgütü lideri olmadığımın en büyük kanıtıdır.” ifadelerini kullandı.

Son olarak, Peker’in adamları oldukları iddia edilen 4 kişinin yayınladıkları işkence videosu üzerine bir yazı kaleme alan Altaylı, AKP’ye suç örgütlerinin yeniden hortladığı yönünde bir hatırlatmada bulunmuştu.

Yazısında Sedat Peker’e de gönderme yapan Altaylı, “En havalı ‘baba’lardan Sedat Peker Antalya’da kaldığı otelden iç çamaşırlarıyla gözaltına alınırken çekilen görüntüler, hâlâ aklımdadır” ifadelerini kullanmıştı. Altaylı ayrıca Peker’in isminin son günlerde çokça duyulmasını, “’Yeni Türkiye de eskiyor demektir” şeklinde yorumlamıştı.

GENÇLİĞİMİN HÜCRELERDE GEÇMESİNE SEBEP OLANLARIN BAŞINDAKİLERDEN BİRİ OLMANA RAĞMEN

Kişisel Twitter hesabından bir açıklama yayınlayan Peker, “Gençliğimin hücrelerde geçmesine sebep olanların başında gelmiş olmana rağmen halen daha hayattasın. Seni bugüne kadar öldürmemiş olmam bile benim suç örgütü lideri olmadığımın en büyük kanıtıdır” ifadelerini kullandı.

Peker ayrıca iç çamaşırlarıyla gözaltına alınma gibi bir durumun söz konusun olmadığını söyledi.

Peker şöyle devam etti:

Ne ben ne de Türkiye’de hiç kimse böyle bir görüntüyü izlememiştir. Acaba sen yatak odama gizli kamera kuran Fethullahçı polis müdürleriyle beraber mi izledin o görüntüleri (öyle ya senden başka gören yok).”

Fatih Altaylı'nın HaberTürk'te "Yeni Türkiye’ye eski mafya" başlığıyla 1 Ekim pazar günü yayınlanan yazını okumak için ..

PAYLAŞ tw fb

YORUM YAZIN Sedat Peker'den Fatih Altaylı'ya: Kanıtım seni öldürmemiş olmam! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR40 YORUM
  • Kanuni 03 Ekim 2017 15:21 Rahmetli Hasan Kahraman'ın Fatih Altaylı nın başörtüsü ile ilgili yazısı hala hafızalarda.

    CEVAP YAZ 0 0
KİMDİR ?
Fatih Altaylı
FATİH ALTAYLI KİMDİR?

Galatasaray Lisesi mezunudur. Gazeteciliğe Cumhuriyet gazetesinde spor muhabirliği yaparak başlayan Fatih Altaylı 1993 yılında Türkiye'nin en popüler radyolarından biri olan Best FM'i kurdu. 1994'te girdiği Show TV ve Show Radyoda radyo ya

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro