eposta yazdır zoom+ zoom-

Sedat Peker dayak görüntüleri olay oldu! Açıklama yaptı

Sedat Peker dayak görüntüleri olay oldu! Açıklama yaptı

Sedat Peker twitterda retweet ettiği dayak görüntüleri ile olay oldu. Görüntülerde Sedat Peker'e hakaret ettiği öne sürülen bir kişinin arabanın arka koltuğunda dayak yeme anı var. Sedat Peker olaydan sonra bir video çekerek işkenceyi reddetti.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 20-09-2017 11:20 - Güncelleme: 20-09-2017 11:42

Sedat Peker’e hakaret ettiği öne sürülen bir kişinin, bir aracın arka koltuğunda iki kişi tarafından öldüresiye dövüldüğü görüntüler sosyal medyada paylaşıldı. Video linkinin yer aldığı bir tweet, Peker’in resmi Twitter hesabı tarafından da retweet’lenince ortalık karıştı. Sedat Peker de yeni bir video çekip 'Bunu şiddetle reddediyorum' dedi.

Youtube üzerinden yayınlanan görüntülerde bir kişi arabanın arka koltuğunda feci şekilde dövülüyor. İşkenceyi kayda alanlar ağıza alınmayacak küfürler ediyorlar. Dayakla ‘Sedat Peker'den özür diletilen kişi ‘Reis’in elini öpmeye geleceğim’ deyince daha beter dövülüyor. Videoda son olarak bir kişinin “Atalım mı?” dediği duyuluyor.

SEDAT PEKER DE RETWEET EDİNCE...
Söz konusu video Sedat Peker'in resmi sosyal medya hesabı üzerinden de de retweet edilince görüntüler çok daha geniş kitlelere yayıldı.

Bu tweet’in altına yorum yapan bir kullanıcı da Emniyet Genel Müdürlüğü’nün resmi hesabını etiketleyerek “Bu videoyu gördünüz mü?” diye sordu.

SEDAT PEKER'DEN VİDEOLU YANIT
Sedat Peker retweet ettiği dayak görüntülerine ilişkin yeni bir video çekerek resmi twitter hesabından yayınladı. Peker "Şahsıma karşı sosyal medyada algı çalışmasını yapanlar aslında bu görüntülerdekinden çok daha fazla şiddeti bence hak ediyorlar" dedi. Sedat Peker şunları söyledi;
-'Bunu yapanlar benim yakınlarımsa kurmak istediğim yeni düzene destek olmayıp sadece köstek olduklarını bilmeliler. Eğer ki bunu yapanlar düşmanlarımsa onları da edebiyete kadar lanetlerim. Şahsıma karşı sosyal medyada algı çalışmasını yapanlar aslında bu görüntülerdekinden çok daha fazla şiddeti bence hak ediyorlar. Ancak kurmak istediğim yeni bir düzenim ve hayallerim var. Bu yüzden dolayı şiddeti reddediyorum."

Sedat Peker'in cehenneme bile gelir dediği eşi Özge'ye bakın!Sedat Peker'in cehenneme bile gelir dediği eşi Özge'ye bakın!Sedat Peker'in cehenneme bile gelir dediği eşi Özge'ye bakın!Sedat Peker'in cehenneme bile gelir dediği eşi Özge'ye bakın!HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

 

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Sedat Peker dayak görüntüleri olay oldu! Açıklama yaptı haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR52 YORUM
  • zeki can 22 Eylül 2017 20:16 yazıklar olsun türk milliyetçiliğini ayaklar altına alan serseriler biz türk milliyetçileri sizin gibi soytarıları affetmeyiz.......

    CEVAP YAZ 2 1

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro