Seda Sayan'dan olay Mehmet Erdem açıklaması

Ünlü şarkıcı ve sunucu Seda Sayan, Star TV'de yayınlanan 'Duymayan Kalmasın' programında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Seda Sayan'dan olay Mehmet Erdem açıklaması

Ünlü şarkıcı ve sunucu Seda Sayan ile Cefi’nin beraber olduğu iddiaları uzun bir süre magazin gündeminde yer almıştı. Seda Sayan, Star TV'de yayınlanan 'Duymayan Kalmasın' programında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sayan, "Cefi'nin inanılmaz güzel bir aurası var. Bekar erkek ile kadın yan yana geldiği zaman hemen aşk dedikodusu ortaya çıkıyor. Öyle bir şey yok" dedi.

Seda Sayan'dan olay Mehmet Erdem açıklaması

55 yaşındaki Sayan, "Demet Akalın benim canımdır. Mehmet Erdem sahneye çıkınca gözümü indiremedim, gözümü kulağımı ayıramadım. O kadar güzel program yapıyor ki. Repertuarı da çok güzeldi. Dinlemeye gittiğimde sahneden inene kadar Mehmet'ten gözümü çekemedim. Çok tatlı ve sempatik adam. Ben de bunu Demet Akalın'a söyledim, o da durur mu? Mehmet Erdem'i ertesi gün aradım, özür diledim. Mehmet Erdem'in hayatında biri var, 'platonik aşk' diye bir şey yok bana böyle şeyler ters" ifadelerini kullandı.

Seda Sayan'dan olay Mehmet Erdem açıklaması

Öte yandan Mehmet Erdem de, konuyla ilgili ilk kez konuştu. İşte Erdem'in açıklamaları...

Seda Sayan'dan olay Mehmet Erdem açıklaması

Bir dönem aşk yaşadığı iddia edilen galerici Murat Karabova hakkında ise ünlü sunucu, "Murat Karabova yanındakini çok güzel taşıyan bir adam. Biz Murat ile ilişki yaşamadık, kontrolü zor olan bir adam" şeklinde konuştu.

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro