eposta yazdır zoom+ zoom-

Seda Akgül kaç yaşında eski eşi kimdi çocukları var mı?

Seda Akgül kaç yaşında eski eşi kimdi çocukları var mı?

Seda Akgül eşi Avram Habib ile olaylı boşanması ile zihinlere kazınmıştı. 46 yaşında olan Seda Akgül bu kez de çocuk isteği ile gündemde. İzzet Yıldızhan'a 10. çocuğunu ondan yapmasını öneren Seda Akgül, bu talebiyle günün konusu oldu. Peki kimdir Seda Akgül kaç doğumlu ve nereli?

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 13-02-2018 17:22 - Güncelleme: 13-02-2018 17:22

İzzet Yıldızhan'dan çocuk yapmaya talipli olan sunucu Seda Akgül 17 Haziran 1971 doğumlu. 46 yaşında olan Seda Akgül'ün biyolojik saati artık çocuk için geri sayıma geçmiş durumda. Eşi Avram Habib ile olaylı bir şekilde boşanan Seda Akgül'ün çocuğu bulunmuyor.

İzzet Yıldızhan'dan çocuk istemesinin sebebi ise ünlü türkücünün evlilik dışı 9 çocuk yapması. İzzet Yıldızhan Seda Sayan'ın programında 10. çocuk için Seda Akgül'ün talipli olduğunu söyleyince gözler ünlü sunucuya döndü.

Peki kimdir Seda Akgül aslen nereli? Gelin hayatına kısa bir göz atalım; Evlilik programı sunucusu Seda Akgül, TED Ankara Koleji ve Hacettepe Üniversitesi İngilizce bölümlerini bitirdikten sonra mütercim tercümanlık yaptı. Brüksel'de gazetecilik eğitimi alan Seda Akgül, TRT sınavlarını kazanarak spikerliğe başladı.

Seda Akgül, kuruluşundan itibaren TV 8’de görev almıştı. Seda Akgül'e şöhreti getiren ise Kanal D kanalındaki Kısmetse Olur programı oldu. Evlilik programı sunarken sürpriz bir kararla Avram Habib ile evlenen Seda Akgül, program bitince de boşanmıştı. Eşi Avram Habib hakkında yaptığı açıklamalar ise herkesi şoke etmişti.

Seda Akgül 4 ay sonra boşandı! Bakın nedeni ne

İzzet Yıldızhan'dan bomba 10. çocuk ve Seda Akgül ifşası

 

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Seda Akgül kaç yaşında eski eşi kimdi çocukları var mı? haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR0 YORUM
KİMDİR ?
İzzet Yıldızhan
İZZET YILDIZHAN KİMDİR?

Ünlü türkücü İzzet Yıldızhan, 9. kez baba olunca önceki çocukları ve eşleri yeniden gündeme geldi. Peki İzzet Yıldızhan aslen nereli çocuk sahibi olduğu eşi ve ailesi hakkında bilinmeyenler neler? İşte

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro