Şebnem Bozoklu'nun ayaklarını kırdılar "Aferin..."

En son Tatlım Tatlım filmi vizyona giren Şebnem Bozoklu'ya nazar değdi. Oyuncu Şebnem Bozoklu'nun ayak parmakları kırıldı. Pozitifliğini koruyan Şebnem Bozoklu, durumunu instagram üzerinden paylaştı. İşte Şebnem Bozoklu'nun o paylaşımı.

Şebnem Bozoklu'nun ayaklarını kırdılar

Tatlım Tatlım filminin galasında muhabirlerin karşısına çıkan Şebnem Bozoklu sadece başarılı oyunculuğuyla değil, aynı zamanda zayıflamış yeni görüntüsüyle de dikkatleri üzerine çekmişti. Ama övgüler Şebnem Bozoklu'ya pek yaramamış anlaşılan. Çünkü bu kadar yoğunluğun arasında Şebnem Bozoklu'nun başına gelen pişmiş tavuğun başına gelmez. Şebnem Bozoklu'nun parmakları kırıldı.

Şebnem Bozoklu'nun ayaklarını kırdılar

Yeni görüntüsüyle ilgili övgü alan ve hakkında haberler de yapılan Şebnem Bozoklu’ya görünen o ki nazar değdi.

Şebnem Bozoklu'nun ayaklarını kırdılar

Başarılı oyuncu sosyal medya hesabından ayak parmaklarının bandajlı halini paylaşarak altına da şu satırları yazdı: “Dün gece önce kanepeye oradan sehpaya vurmak suretiyle güzelce kırdım sol ayağımın parmaklarını. Aferin bana. Yine şampiyon Şebo… Güleceğiz tabii ya ne yapacaktık!”

Şebnem Bozoklu'nun ayaklarını kırdılar

İŞTE ŞEBNEM BOZOKLU'NUN O PAYLAŞIMI

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro