eposta yazdır zoom+ zoom-

Seba Boyraz'ın Esra Erol'da aradığı babası tecavüzcü çıktı!

Seba Boyraz'ın Esra Erol'da aradığı babası tecavüzcü çıktı!

Seba Boyraz babasını aramak için çıktığı Esra Erol'ün programında şoke eden ifşalar yaptı. Öz annesi 13 yaşında tecavüze uğrayıp onu doğurmuş. Seba Boyraz'ın aradığı öz babası annesinin tecavüzcüsü çıktı.

PAYLAŞ tw fb gp
Eklenme Tarihi: 07-12-2017 17:35 - Güncelleme: 08-12-2017 08:27

ANTALYA Korkuteli Sülekler Köyü'nde yaklaşık 20 yıl önce yaşanan tecavüz olayı yıllar sonra şoke eden bir şekilde ifşa oldu. Esra Erol'daki akıllara zarar veren olay, Seba Boyraz'ın evlatlık olduğunu öğrenince öz ailesini aramasıya çıkmasıyla ortaya çıktı. Bunun için Esra Erol'un programına katılan Seba Boyraz, Muhammed Çelimli isimli tecavüzcünün kızı çıktı. Olayın hikayesi şöyle;

Seba Boyraz isimli genç kız evlatlık olduğun u7 ay önce tesadüf sonucu öğrendi. Annesi Tülay Hanım ile yüzleşen Seba Boyraz ondan annesinin kimliğini aldı. Antalya Korkuteli Sülekler köyünde yaşayan annesini görmeye giden genç kız onunla yüzleşince korkunç gerçeği öğrendi.

13 YAŞINDAKİ TECAVÜZ KURBANI: Seba'nın annesi hayatının kabusunu yaşadığı sıralar henüz 13 yaşında bir çocukmuş. Köylüsü olan ve o zamanlar evli çocuklu olan Muhammed Çelimli, küçük kıza tecavüz etmiş. 35 yaşında olan Muhammed Çelimli olaydan sonra yoluna devam ederken küçük kız ailesine hiçbir şey söylememiş. Ta ki karnında 'birşeylerin kımıldadığını' farkedene kadar.

O sırada annesi kanser tedavisi için hastanede olduğundan yengesine "Karnımda birşey kımıldıyor bu ne' diye sormuş. Hamile kaldığının dahi farkında olmayan küçük kız için kabus orada bitmemiş. Ailesi olayı gizlemiş ve doğan çocuğu evlatlık verip onu da apar topar bir başkası ile evlendirmiş.

YÜZLEŞTİĞİ TECAVÜZCÜ BABA NE DEDİ? : Seba Boyraz bunu öğrendikten sonra babası olduğunu düşündüğü Muhammed Çelimli ile görüşmeye gidiyor. Baba olayı doğruluyor ve DNA testi yaptırmak istiyor. Sonraki günlerde ise bu kararından cayıp bir daha Seba Boyraz ile bu konuda görüşmüyor. Baba 13 yaşındaki bir kıza tecavüz ile ilgili de 'Beni kandırdılar, onun başkalarıyla da olduğunu söylediler" diyerek mağdur olduğunu iddia ediyor. 

ABLA : BAŞKA ÇOCUKLARI DA OLABİLİR : Muhammed Çelimli'nin kızı Nurgül Özgen, Seba Boyraz ile görüştüğünde şok bir şey söylüyor. 'Senin bir gün geleceğini biliyordum' diyen Nurgül Özgen, "Babamın başka çocukları da olabilir' diyor.

TECACÜZCÜ BİR BABAYI İSTER MİSİNİZ? : Esra Erol'daki kan donduran olayın bir diğer yüzünde tecavüz ürünü olan Seba Boyraz'ın zor durumu var. Genç kızın babasının bir tecavüzcü olduğunu öğrenmesine rağmen DNA testi istemesi 'siz olsanız ne yapardınız' sorusunu akıllara taktı. DNA testi mi isterdiniz, 13 yaşında annenize tecavüz etmesinin hesabını mı sorardınız? İzleyicinin aklındaki sorulara Seba 'Ona baba demek istemiyorum ama kim olduğumu da bilmek istiyorum' diyerek yanıt veriyor.

PAYLAŞ tw fb gp

YORUM YAZIN Seba Boyraz'ın Esra Erol'da aradığı babası tecavüzcü çıktı! haberine yorum yapın

adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
BU HABERE YAPILAN YORUMLAR2 YORUM
  • Hakkı BULUR 08 Aralık 2017 11:48 Karıştırıp b..kunu çıkartmışlar.

    CEVAP YAZ 0 13
KİMDİR ?
Esra Erol
ESRA EROL KİMDİR?

Esra Erol aslen nereli eşi ve çocukları kimdir? ATV'de evlilik programı ile ünlenen Esra Erol İstanbul doğumlu olsa da aslen Sinop Ayancıklıdır. Eşi Ali Özbir ünlü mafya babası Kürt İdris lakaplı İdris Özbir'in oğ

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2018 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro